Lokalny Fyrtel

Najciekawsze wydarzenia z Poznania i okolicy

Pająki zawitają do Galerii Malta


fot. materiały prasowe

Pająki i skorpiony w najbliższym czasie opanują Poznań. Wszystko za sprawą nowej wystawy, która 6 czerwca rozpocznie się w Galerii Malta.

Galeria Malta kontynuuje obraną strategię i z centrum handlowego przekształca się w miejsce rozrywki. Kolejnym  krokiem jest nowa wystawa poświęcona pająkom i skorpionom.

Na blisko 1100 m2 będzie można zobaczyć ponad 70 zwierząt z najróżniejszych zakątków świata. Wśród nich słynna czarna wdowa. Ponadto organizatorzy przygotowali Plansze 3D, gry interaktywne oraz liczne niespodzianki dla najmłodszych. Oprócz niezwykłych doznań, powinniśmy wyjść z tego miejsca uzbrojeni w nową wiedzę. Przewodnicy opowiedzą nam o tych niezwykłych stworzeniach. Może się okazać, że tak naprawdę nie są one tak straszne jak sądzimy.

Ekspozycja  będzie czynna w Galerii Malta od 6 czerwca do 31 sierpnia 2020 r. w godzinach od 10:00 do 20:00 (także niedziele niehandlowe).

Ceny biletów:

poniedziałek-piątek: normalny 22 zł, ulgowy 18 zł, grupowy 14 zł, rodzinny (2+2) 62 zł

sobota-niedziela: normalny 25 zł, ulgowy 20 zł, grupowy 16 zł, rodzinny (2+2) 75 zł

dzieci w wieku do 4 lat – wejście gratis – nie dotyczy grup zorganizowanych

Bilety można kupić przy wejściu na wystawę oraz online.

Kontakt w sprawie wystawy i rezerwacja wycieczek dla grup zorganizowanych: Maciej Kuta, telefon: 883 733 534, maciej.kuta@wystawapajakow.pl
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *