Fest Fyrtel Wilda – Spotkania w Schronie

fot. materiały organizatora
Kiedy:
Luty 7, 2019@6:00 pm – 8:00 pm
2019-02-07T18:00:00-01:00
2019-02-07T20:00:00-01:00
Gdzie:
Schron Kultury Europa
Koszty:
Bez opłat
Kontakt:
Fest Fyrtel Wilda - Spotkania w Schronie @ Schron Kultury Europa

Jak najdalej od komercyjnych wycieczek i zatłoczonych szlaków – to credo wszystkich, którzy lubią podróżować alternatywnie. Dla nich atrakcją jest poszukiwanie świata autentycznego, a nie wykreowanego na potrzeby zwiedzających. Bardziej niż najpiękniej wyremontowana fasada interesuje ich to, co mieści się za kulisami. Cel swoich poszukiwań znajdą w śródmiejskich dzielnicach.
Nikt tu niczego nie udaje i nie robi na pokaz. Życie toczy się lokalnie, niepowtarzalnie i autentycznie. W zabytkowym otoczeniu, przy kawie i ciastku w miejscowej kawiarni, na zakupach na dzielnicowym rynku można odkryć wyjątkowe atrakcje, które dają możliwość zapoznania się z prawdziwym obliczem miasta.
Projekt Fest Fyrtel ma na celu poznanie i zdefiniowanie charakteru poznańskich dzielnic śródmiejskich – tego, co w nich wyjątkowe i niepowtarzalne. Składa się on z cyklu warsztatów z udziałem lokalnej społeczności. Któż bowiem lepiej zna specyfikę swojego fyrtla?

Czym Wilda różni się od Jeżyc i Łazarza? „Kim” jest i o czym opowiada ? Czym może urzec i zapisać się w pamięci turysty? Jakie wyjątkowe wildeckie miejsca warto pokazać? To tylko niektóre z pytań, które postawimy podczas planowanych spotkań.

Na wszystkie spotkania wstęp wolny. Do projektu można włączyć się na każdym etapie.

W każdym spotkaniu udział weźmie gość specjalny – ekspert od omawianej tematyki.

Spotkania organizowane są we współpracy z Schron Kultury Europa.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*