Manifesty Przyszłości: Open Call

fot. materiały organizatora
Kiedy:
Kwiecień 2, 2019 – Kwiecień 15, 2019 całodniowy
2019-04-02T00:00:00+00:00
2019-04-16T00:00:00+00:00
Gdzie:
Pawilon
Koszty:
Bez opłat
Kontakt:
Manifesty Przyszłości: Open Call @ Pawilon

Pytanie o przyszłość jest dzisiaj jedną z najbardziej palących kwestii dyskutowanych zarówno w świecie sztuki, jak i debacie publicznej. Pojawia się w kontekście zmian zachodzących w krajobrazie współczesnego świata, począwszy od kryzysu demokracji liberalnej, rosnącej roli technologii w naszym życiu, kwestii równości, aż po wyzwania związane ekologią i ochroną środowiska naturalnego. Można patrzeć na wyzwania przyszłości z lękiem – co staje się pożywką dla ruchów populistycznych i skrajnych; można też podejść do tego pytania z nadzieją na możliwość budowania nowego, lepszego świata.

W jaki sposób można manifestować przyszłość? Jaką rolę wobec kreowania przyszłości pełnią manifesty? Czy możliwe jest projektowanie przyszłości?

● Propozycję wydarzenia / działań performatywnych w ramach naboru Open Call: Manifesty Przyszłości może zgłosić każdy: organizacja pozarządowa, indywidualny twórca lub kolektyw. Wybrany projekt otrzyma finansowanie na działania w kwocie 5000 zł brutto. Czekamy na Wasze zgłoszenia do 15 kwietnia! Ogłoszenie wyników: najpóźniej 15 dni po zakończeniu naboru.

○ Jak się zgłosić?
Wypełniony wniosek, rider techniczny i ramowy budżet wydarzenia należy przesłać na adres otwarty@pawilon.org do 15 kwietnia.

● Więcej informacji, regulamin oraz wniosek: http://pawilon.org/manifesty-przyszlosci/

○ Dodatkowe pytania prosimy przesyłać na adres otwarty@pawilon.org

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*