Lokalny Fyrtel

Najciekawsze wydarzenia z Poznania i okolicy

PubQuiz Light! Nocny Targ Towarzyski

Kiedy:
Wrzesień 15, 2019@6:00 pm – 8:00 pm
2019-09-15T18:00:00+00:00
2019-09-15T20:00:00+00:00
Gdzie:
Nocny Targ Towarzyski
Koszty:
Bez opłat
Kontakt:
Pubquiz Poznań
PubQuiz Light! Nocny Targ Towarzyski @ Nocny Targ Towarzyski

Tym razem na Nocnym Targu Towarzyskim odbędzie się PubQuiz Light!

PubQuiz Light jest niejako skróconą wersję standardowego PubQuizu. W każdej z poszczególnych rund na uczestników czeka 15 pytań z różnych kategorii. Po każdej rundzie wyłaniani zostają zwycięzcy! Do gry można dołączyć w trakcie zabawy – po zakończeniu danej rundy. Dzięki temu nawet jeżeli się spóźnicie, nadal macie możliwość zagrać i wygrać nagrody!

CZYM JEST PUBQUIZ LIGHT?
Quiz to forma rozrywki intelektualnej polegająca na sprawdzaniu wiedzy z różnych dziedzin, np. kino, sport, geografia, muzyka, media itp. Swoją formą przypomina tradycyjne teleturnieje, takie jak „Milionerzy” czy „Jeden z dziesięciu”, których głównym założeniem jest odpowiadanie poprawnie przez uczestników na zadane pytania.
PubQuiz Light to świetny sposób na sprawdzenie posiadanej wiedzy oraz oryginalną formą spędzania wolnego czasu ze znajomymi.

UCZESTNICY
Liczba uczestników gry jest dowolna. Mogą to być pojedyncze osoby albo drużyny, których skład również nie jest limitowany. Drużyna wymyśla sobie nazwę oraz wybiera przedstawiciela, który gdy trzeba jest łącznikiem pomiędzy prowadzącym a zespołem.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *