Lokalny Fyrtel

Najciekawsze wydarzenia z Poznania i okolicy

Slam urodzinowy na Rozbracie

Kiedy:
Wrzesień 14, 2019@5:00 pm – 7:00 pm
2019-09-14T17:00:00+00:00
2019-09-14T19:00:00+00:00
Gdzie:
Rozbrat
Koszty:
Bez opłat
Kontakt:
Poznański Slam
Slam urodzinowy na Rozbracie @ Rozbrat

Po przejściu przez miasto w manifestacji w obronie Rozbratu, jego mieszkańców, dziedzictwa i przyszłości, będziemy mieli jeszcze niejedno do powiedzenia.

Tym razem spotkajmy się więc na otwartym turnieju slamowym, żeby wykrzyczeć własne emocje. Swoją radość lub strach, poezję oraz prozę. Zbierzmy się, żeby się wysłuchać i świętować 25 urodziny squatu.

W nagrodę cztery osoby, które dojdą do półfinału i finału będą wejściówki na  koncerty.

Start równo o 17:00. Liczba miejsc w turnieju jest ograniczona. Zapisy przyjmowane będą na miejscu, przed turniejem, u prowadzącego lub za pośrednictwem maila poznanskislam@gmail.com.

Podczas slamu każdy występujący/a w pojedynczej rundzie, ma 3 minuty na przedstawienie (także przeczytanie) swojego autorskiego tekstu. Nie wolno przy tym korzystać z rekwizytów i muzyki. Można czytać z kartek i telefonów.

Teksty mogą mieć dowolną formę literacką i dotyczyć dowolnego tematu. Mogą także powstawać jako improwizacja. Po dwóch lub trzech występach cała zebrana publiczność głosuje na osobę, którą chciałaby zobaczyć w kolejnych rundach. Turniej trwa maksymalnie 4 rundy. Jeśli kiedykolwiek głosy publiczności rozłożą się równo między występujących, następuje trwająca 1 minutę dogrywka i nowe głosowanie.

Rozwiązywaniem kwestii nieuwzględnionych w regulaminie oraz jego interpretacją zajmuje się osoba prowadząca turniej.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *