Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicy
Stand-Up w Planszy se.2 vol.2 Poczęty/Kwiatkowski/Pałubski

Kiedy:
Listopad 18, 2019@7:30 pm – 9:30 pm
2019-11-18T19:30:00-01:00
2019-11-18T21:30:00-01:00
Gdzie:
PLANSZA
Kontakt:
Dariusz Ratajczak
Stand-Up w Planszy se.2 vol.2 Poczęty/Kwiatkowski/Pałubski @ PLANSZA

Lecimy dalej!

18 listopada wraca do nas człowiek, który w styczniu otwierał naszą scenę – Jakub Poczęty. Pojawi się w towarzystwie dwóch totalnie pojechanych typów – naszego lokalnego Tomasza Kwiatkowskiego oraz kojarzonego pewnie przez Was z mordy Michała Pałubskiego.

Jakub Poczęty – Czujny człowiek, któremu nie umknie nic co robimy źle jako ludzkość, zadaje pytania, których nikt nie powinien zadawać i śmieje się z głupoty, również własnej. Charakteryzuje go pewność siebie, energia, szukanie kontaktu z publicznością i pewien charakterystyczny sposób bycia, który nie dopuszcza do niego myśli, że to co ma na talerzu może mu wystarczyć. Występował w TVP, u Kuby Wojewódzkiego i w Comedy Central, ale twierdzi, że najgorsze nadal przed nim.

Tomek Kwiatkowski – antymidas. Czego nie dotknie, zamienia się w proch i pył. Oswojony z przegrywaniem. Daj mu dowolną dyscyplinę, a w ciągu pół godziny osiągnie w niej wszystko co najgorsze. Wiecznie zdenerwowany, zawsze niezadowolony. Wciela w życie swój plan doskonały: nigdy, przenigdy nie mieć planów.

Michał Pałubski StandUp na życie! Najbardziej giętki spośród wszystkich gwiazd polskiego kabaretu, teraz w znanej dotąd tylko najbliższym roli – szczerego do bólu faceta u progu czterdziestki stojącego na kolejnym życiowym rozdrożu!
Michał porzuca dawne sceniczne kreacje , by w bezkompromisowym Stand upie z ironicznym dystansem podzielić się spostrzeżeniami na temat otaczającego nas świata. Chcesz wiedzieć co o wychowywaniu pyskatego dziecka, modzie fit czy narkotykach myśli facet, którego wkurw aż rozsadza od środka?
Przyjdź, posłuchaj i niech Ciebie też skręci… ze śmiechu.

Gospodarzem imprezy będzie Dariusz Ratajczak.

Bilety do zakupu w Planszy na barze oraz online.

Bilety w cenie:
1 tura – 40 sztuk po 30 zł
2 tura – 30 sztuk po 35 zł

Wydarzenie przeznaczone dla widzów pełnoletnich
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *