Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicy
Świąteczna zbiórka dla psów i kotów w Kinie Muza

Kiedy:
Grudzień 5, 2019@9:00 am – 11:00 pm
2019-12-05T09:00:00-01:00
2019-12-05T23:00:00-01:00
Gdzie:
Kino Muza w Poznaniu
Kontakt:
Przytulisko w Przyborówku i Ruścu
Świąteczna zbiórka dla psów i kotów w Kinie Muza @ Kino Muza w Poznaniu

Wszyscy wiemy, jak magicznym miesiącem jest grudzień. Dzieje się tak między innymi dlatego, że dookoła nas ujawnia się w tym czasie wiele wspaniałych serc, które mają chęć pomagania innym (i stania się prawdziwymi Mikołajami i Mikołajowymi). 🤶🎅 Wiele z tych wyjątkowych osób, to widzowie i widzki Kino Muza w Poznaniu, przyjaciele i przyjaciołki Estrada Poznańska. ❤ Jak co roku, postanowiliśmy spróbować pomóc wspólnymi siłami naszym czworonożnym sierściuchom z Przytulisko w Przyborówku i Ruścu. 🐶🐾🐱 To wspaniałe miejsce pod Pozaniem, w którym schronienie w chwili potrzeby, znalazł między innymi psiak, który na co dzień jest dzielnym członkiem naszego kulturalnego zespołu. Kiedy na dworze staje się coraz zimniej, pamiętajmy także o tych, którzy do głosu dochodzą tylko raz w roku. ❄☔

Razem z Fundacją Radość Psiaka, zapraszamy Was do dołączenia do wielkiej zbiórki przedmiotów dla bezdomnych psów oraz kotów! 🐈🐕

——————

Czego zwierzaki w schronisku potrzebują najbardziej?

Najpilniejsza jest oczywiście karma sucha oraz mokra dobrej jakości, która sprawi, że zwierzaki nie będą miały pustych brzuchów w trakcie chłodnych zimowych dni.

Poza karmą w schronisku potrzebne są także:
➡ ciepłe koce i ręczniki (z wyjątkiem kołder z pierzem, które mogą zostać rozerwane przez psy),
➡ obroże oraz smycze,
➡ zabawki dla zwierząt,
➡ smakołyki dla zwierząt,
➡ drapaki dla kotów;
➡ legowiska;
➡ wszystkie produkty, które służą pielęgnacji zwierząt (np. szczotki, szampony etc.)

Jeśli macie w domu jakieś przedmioty dla zwierzaków w dobrym stanie, a z jakiegoś powodu już z nich nie korzystacie, to bezdomne czworonogi z pewnością je docenią.

——————

Gdzie?

W holu Kino Muza w Poznaniu znajdują się drewniane skrzynie, do których przez cały czas trwania akcji (1-19 grudnia 2019 roku) możecie przynosić produkty, które pomogą naszym bezdomnym pupilom.

Akcję kończymy 19 grudnia wydarzeniem PRZYZWOICIE TANI CZWARTEK ZE ZWIERZĘTAMI MÓWIĄCYMI LUDZKIM GŁOSEM (program filmowy ➡ www.kinomuza.pl ). Dzień później, nasza dzielna reprezentacja 🧙‍♀ skrzatów z Kino Muza w Poznaniu osobiście zawiezie wszystkie zebrane prezenty dla czworonogów do Przytulisko w Przyborówku i Ruścu.

Wspólnie postarajmy się, aby setki zwierząt miały powody do mruczenia i merdania ogonami w te Święta!
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *