Lokalny Fyrtel

Najciekawsze wydarzenia z Poznania i okolicy

V Zlot Kolekcjonerów Broni

Kiedy:
Czerwiec 6, 2020 – Czerwiec 7, 2020 całodniowy
2020-06-06T00:00:00+00:00
2020-06-08T00:00:00+00:00
Gdzie:
Fort Poznań - Event Place
Koszty:
od 5 zł
Kontakt:
Fort Poznań - Event Place
V Zlot Kolekcjonerów Broni @ Fort Poznań - Event Place

Pomimo trudniejszej niż zazwyczaj sytuacji postanowiliśmy, że także w tym roku, odbędzie się spotkanie kolekcjonerów, miłośników oraz wszystkich zainteresowanych bronią z różnych epok. Przeprowadzimy je przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa społecznego oraz aktualnie obowiązujących przepisów.
Kolekcjonerzy deklarują swój udział, teren zlotu zostanie zdezynfekowany i dokładnie wysprzątany a cała wystawa zajmie większą powierzchnię.
Nie będzie gastronomii, inscenizacji historycznych, natomiast będzie można samodzielnie i swobodnie zwiedzić fort, w tym przygotowaną zupełnie nową ekspozycję dotyczącą 1 Wojny Światowej. Swój udział zapowiedziała część rekonstruktorów i właścicieli pojazdów militarnych.

Zapraszamy do udziału wszystkich, którzy chcieliby w sposób statyczny pokazać swoje kolekcje, pojazdy i sprzęt wojskowy.
Zgłoszenia na adres zlot@fortpoznan.pl, tel 501 44 55 66

Zlot jest organizowany po raz piąty, ma na celu integrację środowiska kolekcjonerów i pasjonatów broni palnej i wpisał się już na stałe do kalendarza podobnych imprez w Polsce.

Wstęp dla Publiczności:
sobota 6 czerwca w godzinach 10-18
niedziela 7 czerwca w godzinach 10-16.
Przez cały ten czas podziemia fortu będą udostępnione do samodzielnego zwiedzania a na terenach zielonych można organizować pikniki.

Bilety wstępu:
10 zł normalny, 5 zł ulgowy

Zapraszamy do odwiedzenia nas z całymi rodzinami.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *