Lokalny Fyrtel

Najciekawsze wydarzenia z Poznania i okolicy

Warsztaty fotografii tradycyjnej z Wojtkiem Olejniczakiem

Kiedy:
Lipiec 25, 2019@4:00 pm – 8:00 pm
2019-07-25T16:00:00+00:00
2019-07-25T20:00:00+00:00
Gdzie:
Łazęga poznańska
Koszty:
Bez opłat
Kontakt:
Fundacja TRES
Warsztaty fotografii tradycyjnej z Wojtkiem Olejniczakiem @ Łazęga poznańska

Ruszają zapisy na bezpłatne warsztaty fotografii tradycyjnej dla amatorów pod okiem Wojtka Olejniczaka z Fundacja TRES 🙂
Podczas warsztaów rozgryziemy tajniki obsługi pięciu starych aparatów mieszkowych, które pozyskaliśmy do naszej kolekcji. Naszym marzeniem jest ziszczenie idei Witolda Czarneckiego, powstania w Poznaniu muzeum fotografii. Nasze Miasto ma niezwykłą, bogatą historię i tradycję fotografii. Niepojęte jest, że do tej pory nie znalazło to godnego przedstawienia…
W programie warsztatów: część teoretyczna i praktyczna, włącznie z własnoręcznym wywoływaniem zdjęć, które zaprezentujemy w sobotę.
Wydarzenie współfinansowane z budżetu Miasta Poznania
#poznanwspiera

Już wkrótce czeka nas zatem trochę teorii, ćwiczenia z obsługi bardzo starych, ale wciąż sprawnych aparatów mieszkowych, zakładanie filmu, plan zdjęciowy a potem czary-mary w ciemni. Na koniec podsumowanie warsztatów i wernisaż powarsztatowych fotografii. Wasztaty przewidziano dla 15 osób.
Zgłoszenia tylko i wyłącznie mailowe na adres: mgkraj@wp.pl wraz
z danymi kontaktowymi, krótkim opisem swojej dotychczasowej przygody z fotografią oraz deklaracją uczestnictwa w każdym z 5-ciodniowych warsztatów popołudniowo-wieczornych, począwszy od poniedziałku 22 lipca do piątku 26 lipca br.
Wydarzenia współfinansowane z budżetu Miasta Poznania
#poznanwspiera

źródło: https://www.facebook.com/events/895107064172940/
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *