Żywioły. Poznań Culinary Fest

fot. materiały organizatora
Kiedy:
Marzec 18, 2019 – Marzec 24, 2019 całodniowy
2019-03-18T00:00:00+01:00
2019-03-25T00:00:00+01:00
Koszty:
Bez opłat
Kontakt:
Culinary Fest
Żywioły. Poznań Culinary Fest

WEŹ UDZIAŁ W SPONTANICZNYM ŚWIĘCIE KUCHNI!
Inspirację do stworzenia dań festiwalowych będą żywioły: ogień, ziemia, powietrze, woda i eter! Które żywioły zostaną opanowane w festiwalowym menu? Przemierzaj z nami miasto i stwórz kulinarną mapę Poznania!
Polub Culinary Fest i bądź na bieżąco: fb.com/CulinaryFest

Danie festiwalowe – 15 zł

Dania festiwalowe posiadają ujednolicony cennik. Ceny dań są bardzo niskie, ponieważ najczęściej zostaną one przygotowane w porcjach degustacyjnych, co pozwoli uczestnikom wziąć udział w Festiwalu w różnych lokalach. Weź udział w degustacji i wybierz najlepsze menu! Festiwalowe menu podlega ocenom uczestników w plebiscycie na kreatywną interpretację tematu przewodniego.

Lista lokali zostanie opublikowana na dwa tygodnie przed startem wydarzenia.

Culinary Fest to święto kuchni, oparte na międzynarodowej formule tygodnia restauracji, które od 2013 roku odbywa się czterokrotnie w ciągu roku. Każda edycja CF jest opatrzona tematem przewodnim, narzuca on charakter menu danej edycji.

Ideą CF jest wymiana doświadczeń oraz odkrywanie nowych smaków i lokali na miejskiej mapie. Festiwal pozwala doświadczyć kreatywności restauratorów i szefów kuchni.

Zachęcamy do rezerwowania stolików telefonicznie, bezpośrednio w restauracjach festiwalowych. W ten sposób zapewnisz sobie stoilk o wybranej porze.

Dołącz do nas na Instagramie! instagram.com/culinaryfest

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*