Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Kultura

23. Biennale Sztuki dla Dziecka czas zacząć!

Dziś 24 maja rozpoczęła się 23. edycja Biennale Sztuki dla Dziecka! Dzięki udostępnieniu wydarzeń w internecie tegoroczna edycja może trafić do widzów w całej Polsce. Kto ma ochotę na bezpośrednie spotkanie powinien odwiedzić Kino Pałacowe i Scenę na Piętrze.

23. Biennale Sztuki dla Dziecka odbędzie się w dniach 24-30 maja. Wśród hitów programu: koncert Natalii Kukulskiej i Marka Napiórkowskiego, spektakl lalkowy z Indonezji, ekscytujący program filmowy, nowe spojrzenie na Kopciuszka i… Plenerowe Wiersze w parkach!

Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem: Spotkanie jako sztuka. Idea jest przypatrywanie się tworzeniu – zarówno w obszarze sztuki, jak i budowania relacji. Działalność artystyczna nierozerwalnie związana jest z powstawaniem międzyludzkich więzi w procesie wspólnej pracy, wymiany wiedzy i doświadczeń. Przy wzajemnemu uczeniu się towarzyszy szeroki wachlarz emocji. U podstaw stoi myśl rozważania całego spektrum tematów związanych ze spotkaniem między ludźmi w kontekście sztuki. To nieodzowny element kulturotwórczy oraz niezbędny czynnik warunkujący wszechstronny rozwój dzieci i dorosłych. 

Więcej informacji, a także szczegółowy program znajdziecie na stronie https://biennaledladziecka.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *