Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Poznań

Babi Targ na Stadionie w Poznaniu

Babi Targ, czyli najstarsza i największa akcja wietrzenia szaf ponownie zagości w sercu Wielkopolski. Tym razem wydarzenie odbędzie się 21 maja na Stadionie Poznań. Sprzedaż biletów ruszyła 20 kwietnia.

Twoja szafa nie domyka się od nadmiaru ubrań, których już nie nosisz, a ty nie wiesz, co z nimi zrobić? A może szukasz czegoś na nadchodzące sezony? Odśwież swoją szafę na Babim Targu! 21 maja między godziną 12:00, a 15:00 będziesz mogła puścić w obieg swoje rzeczy lub znaleźć coś nowego dla siebie!

21 maja, na Stadionie Poznań, odbędzie się Babi Targ – pierwsza edycja w tym sezonie! Imprezie towarzyszyć będzie sekcja Mami Babi Targ, Kiermasz Rzeczy Naturalnych i Ładnych, oraz zbiórka ubrań na rzecz punktu Ratajczaka 20 w Poznaniu, który wspiera osoby z Ukrainy. Bilety dla Wystawców są dostępne na stronie tobilet.pl. Bilety dla Odwiedzających kupicie przy wejściu na teren wydarzenia.

Babi Targ to wielka akcja wietrzenia szaf, najstarsza impreza tego typu w Polsce, organizowana regularnie od 2007 roku w Poznaniu, Gdańsku i Bydgoszczy. Z biegiem lat uczestniczki i uczestnicy nadali jej własny charakter — oprócz wymiany zaczęli również kupować i sprzedawać przyniesione ubrania.

Tym samym Babi Targ stał się doskonałą okazją, by za niewielkie pieniądze upolować niepowtarzalne ubrania i wyjątkową biżuterię oraz świetną alternatywą dla wszystkich, którzy zamiłowanie do mody łączą z ekologicznym stylem życia. Na Babim Targu ubranie zyskuje drugie życie, a my dodatkowe środki w portfelu.

„Babi Targ to wyjątkowe wydarzenie – mówi organizatorka, Joanna Stankiewicz – uczestniczki wymieniają się tu nie tylko ubraniami, ale również poradami, wspomnieniami i doświadczeniami. Tym samym łączymy przyjemne z pożytecznym – dbamy o planetę i nasze finanse, a jednocześnie spędzamy miło czas we wspaniałym gronie! Cieszymy się, że wkrótce spotkamy się na pierwszym w tym sezonie Babim Targu!”

Więcej na www.babilad.pl, www.facebook.com/Babilad, http://www.instagram.com/babi_targ

Informacji udziela:

Joanna Stankiewicz, info@babilad.pl, +48 608 437 377

informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *