Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Powiat Poznański Poznań

Darmowa pomoc dla dzieci medyków


fot. materiały prasowe

Załap.pl to platforma, która na co dzień oferuje zdalne korepetycje. W ramach akcji #zalaplekcje bezpłatnie oferuje pomoc w nauce dzieciom medyków w podziękowaniu za ich walkę z epidemią koronawirusa.

#Zalaplekcje to akcja charytatywna, która ma wyrazić wdzięczność i być formą podziękowania za poświęcenie służb medycznych w walce z COVID19. W przedsięwzięcie zaangażowało się 124 nauczycieli. Taka pomoc szczególnie przyda się uczniom ostatnich klas, na których czekają egzaminy końcowe i matury.

Bezpłatne zajęcia dla dzieci medyków oferowane będą do końca czerwca. Celem organizatorów jest przeprowadzenie do tego czasu przynajmniej 1000 lekcji. Jeżeli także chcielibyście pomóc to możecie dołączyć do akcji jako korepetytor lub sponsor.

Aby skorzystać z pomocy wystarczy tylko kilka kroków:

  1. Szpitale i instytucje pomocowe z którymi platforma nawiąże kontakt, otrzymują kody rabatowe, uprawniające do udziału w #Zalaplekcje. Każdy z przyznanych kodów jest jednorazowy. 
  2. Uczeń chcący skorzystać z Twojej pomocy w ramach akcji #Zalaplekcje loguje się na swoje konto w portalu Zalap.pl, wybiera filtr akcji #Zalaplekcje w celu wyboru nauczyciela biorącego udział w akcji. 
  3. Uczeń wybiera nauczyciela według jego dostępności zaznaczonej w kalendarzu, a następnie rezerwuje lekcję. 
  4. W miejscu płatności uczeń wpisuje kod rabatowy uprawniający do odbycia lekcji bezpłatnie. 
  5. Ty i Twój uczeń spotykacie się na zajęciach;) 

Więcej szczegółowych informacji dostępnych jest na stronie Zalap.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *