Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Kultura Poznań

Dla ludzi z inicjatywą

Inkubator Kultury – Pireus i Łazarz – Otwarta Strefa Kultury zapraszają do udziału w drugiej edycji konkursu Twój Pireus – Miejsce na Twoją inicjatywę.

Jeżeli macie pomysł na ciekawe wydarznie kulturalne, artystyczne lub społeczne to jest propozycja dla was. Każdy może liczyć zarówno na wsparcie merytoryczne jak i finansowe. Co należy zrobić? Wystarczy zgłosić się z pomysłem do 5 maja 2019 do godziny 23:59 pod adresem: inkubatorkulturypireus@gmail.com. W zgłoszeniu należy podać dane osoby zgłaszającej, informacje kontaktowe, nazwę i opis projektu, proponowaną orientacyjną datę jego realizacji oraz planowane wydatki (wstępny kosztorys).

Proponowane wydarzenie może odbyć się jednorazowo lub cyklicznie w Inkubatorze Kultury Pireus między 16.05. a 28.12.2019 i musi być darmowe dla uczestników i uczestniczek. Organizatorzy zainteresowani są szczególnie działaniami kulturalnymi kierowanymi do mieszkańców i mieszkanek Łazarza. Oczywiście można także wyjść do szerszego odbiorcy. Regulamin dostępny na stronie: http://inkubatorkulturypireus.pl/wydarzenie/konkurs-twoj-pireus-miejsce-na-twoja-inicjatywe/ 

Spośród nadesłanych propozycji, zostanie wyłonione 7 projektów, które otrzymają dofinansowanie w wysokości 1000 zł. Oprócz tego Inkubatorze Kultury Pireus służy wsparciem merytorycznym, a także pomocą przy promocji wydarzenia. Wyniki konkursu zostaną podane na profilach facebookowych oraz stronie internetowej do 15 maja.

Konkurs organizowany jest w ramach projektu realizowanego przez Fundację Otwarta Strefa Kultury „Pireus – inkubacja, aktywizacja i animacja”. Został sfinansowany ze środków Miasta Poznania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *