Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Poznań

Dzień Dziecka w Posnanii

Z okazji Dnia Dziecka Posnania przygotowała szereg atrakcji dla najmłodszych. Candy Bar, mini golf, cukierkowe instaboxy do robienia zdjęć – to tylko niektóre z atrakcji, które pojawią się w centrum handlowym 1 czerwca.

Z okazji Dnia Dziecka Posnania przygotowała moc atrakcji dla najmłodszych klientów. Już 27 maja otwarto Krainę Radości składającą się z pięciu magicznych stref: mini golfa, dmuchanica, strefy animacji z Fikołkami, instaboxów do robienia zdjęć oraz darmowej waty cukrowej. Za skorzystanie z każdej atrakcji dzieci otrzymują specjalny talon – POSNALION. Maksymalnie można zdobyć pięć POSNALIONÓW, które można wymienić na słodkości w Candy Barze.  Wszystkie te atrakcje są dostępne nieodpłatnie.  

– Cieszymy się, że możemy zaprosić najmłodszych klientów Posnanii do wspólnego świętowania Dnia Dziecka. Mamy nadzieję, że zaaranżowana Kraina Radości przyniesie mnóstwo uśmiechu i pozostanie na długo w pamięci nie tylko dzieci, ale również dorosłych – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektorka marketingu w Posnanii.

Kraina Radości zlokalizowana jest w Crystal Forum w Posnanii. Dzieci mogą korzystać z atrakcji bezpłatnie , w godzinach od 12 do 20 do środy 1 czerwca włącznie. Więcej informacji na temat wydarzenia  dostępne jest na stronie: https://posnania.eu/wydarzenia/dzien-dziecka-w-posnanii/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *