Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Targi

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

W dniach 2-4 grudnia 2022 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych. To niepowtarzalna okazja, aby znaleźć wyjątkowy prezent dla najbliższych, ale też miło spędzić czas.

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych to szansa nie tylko na zalezienie wyjątkowego prezentu, ale tez zrobienie go samemu. W tym roku organizatorzy zaplanowali warsztaty dla zwiedzających, więc jeżeli lubicie sami tworzyć unikatowe rzeczy to być może znajdziecie tam inspirację.

TRZY STEREFY TEMATYCZNE

ART & CRAFT to gotowe przedmioty  wykonane przez artystów oraz  rzemieślników – wszystko to co wyszło spod ręki twórców z dodatkiem dużej ilości kreatywności i pasji: biżuteria, szkło, ceramika, galanteria skórzana, ozdoby świąteczne i artykuły do dekoracji wnętrz, zabawki, rzeźba, malarstwo.

FASHION, czyli specjalna strefa dla projektantów mody, którzy będą mogli zaprezentować i sprzedać swoje unikatowe stroje oraz dodatki do odzieży.

MATERIALS to miejsce, gdzie znajdą się artykuły do twórczości plastycznej, szycia, decupage, robótek ręcznych – najpotrzebniejsze akcesoria oraz półprodukty.

WYJĄTKOWE PREZENTY

Jak co roku nie zabraknie dużej grupy wystawców prezentujących własne dokonania. To świetna okazja na świąteczne zakupy. Wśród wystawców będą artyści, rzemieślnicy, czy projektanci mody. W swojej ofercie posiadają unikatowe ręcznie wykonane prezenty. Pełna listę wystawców wraz z numerami stoisk znajdziecie tutaj. Festiwal to idealne miejsce na świąteczne zakupy, ponieważ odbywa się przed Mikołajkami oraz Bożym Narodzeniem. Dzięki ofercie artystów, rzemieślników oraz projektantów mody można zakupić unikatowe, ręcznie robione prezenty, albo wziąć udział w warsztatach i samemu wykonać prezent dla bliskiej osoby.

WARSZTATY

Jak już wspomniałem podczas Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych będzie można nie tylko zakupić unikatowe prezenty i dekoracje świąteczne, ale także skorzystać z ciekawych warsztatów artystycznych organizowanych przez rękodzielników, którzy podzielą się swoją pasją i wiedzą, pomagając wykonać ozdoby i upominki dla bliskich. Warto zatem śledzić stronę festiwalu, aby być na bieżąco z planowanymi atrakcjami.

FESTIWAL SZTUKI I PRZEDMIOTÓW ARTYSTYCZNYCH

Pawilon Poznań Congress Center, Poziom 0.

GODZINY OTWARCIA TARGÓW:

Piątek 2.12.2022 r.       11:00-20:00

Sobota 3.12.2022 r.      11:00-20:00

Niedziela 4.12.2022 r.   11:00-19:00

GŁÓWNE WEJŚCIE NA TEREN TARGÓW:

Od ul. Głogowskiej, vis a vis Dworca Zachodniego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *