Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Kultura Poznań

Na jesień zaplanowano kolejną premierę w Teatrze Muzycznym w Poznaniu!

Kilka dni temu miałem przyjemność zobaczyć fantastyczną „Zakonnice w przebraniu”. 21 kwietnia zadebiutuje musical „Footloose”. Natomiast po wakacjach za scenie teatru Muzycznego w poznaniu ma pojawić się „Rodzina Addamsów”.

Tę upiorną rodzinkę zna pewnie każdy, głownie za sprawą niezwykle popularnego filmu z początku lat ‘90. Rodzicami tej osobliwej ferajny są Morticia i Gomez Addams. Pewnego dnia ich córka zakochuje się w „zwykłym” chłopaku Lucasie, co koniecznie chce ukryć przed matką. Niestety musi przyjść taki moment, gdy obie rodziny spotykają się na wspólnej kolacji.

Reżyserem spektaklu będzie Jacek Mikołajczyk autor m.in. wspomnianej „Zakonnicy w przebraniu”. Za muzykę odpowiedzialni będą Piotr Deptuch oraz Tomasz Filipczak. Choreografię przygotuje Ewelina Adamska-Porczyk. Grzegorz Policiński zajmie się scenografią, a kostiumami Ilona Binarsch. Należy spodziewać się przedstawienia na wysokim poziomie, ponieważ nie będzie to pierwsze wspólne dzieło wymienionych twórców. Trzy lata temu przygotowali oni już polską prapremierę “Rodziny Addamsów” w Gliwickim Teatrze Muzycznym. Ponadto odpowiadają za realizację niezwykle popularnej „Zakonnicy w przebraniu”.

Jeżeli wśród czytających te słowa są osoby z artystyczną duszą to informuje, że 9 kwietnia odbędzie się casting (szczegółu znajdują się TUTAJ).

Warszawska premiera musicalu przewidziana jest na 8 września, a poznańska 22 września. Osoby chcące wybrać się na przedstawienie do stolicy już mogą kupować bilety, natomiast sprzedaż na spektakle poznańskie rozpocznie się 7 maja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *