Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Książki Kultura

Konkurs z okazji premiery książki z cyklu “Fantastyczny Poznań”


fot. Wydawnictwo Miejskie Posnania

19  listopada o godz. 16:30 w Wydawnictwie Miejskim Posnania, ul. Ratajczaka 44 (w Warsztatowni) odbędzie się promocja książki “AMU.NET.100” z cyklu Fantastyczny Poznań. Tego dnia będzie możliwość spotkania i porozmawiania z autorami oraz jurorami konkursu.

Antologia “AMU.NET.100” to zbiór najlepszych opowiadań wyłonionych w 6. edycji konkursu Poznań Fantastyczny. Tym razem tematem przewodnim była 100. rocznica utworzenia Uniwersytetu w Poznaniu.

Czternaście opowiadań szalonych, śmiesznych i strasznych. Demony, duchy, podróże w czasie, post-apokalipsa, światy równoległe, historia alternatywna, Adam Mickiewicz jakiego nie znacie, dziwni naukowcy i jeszcze dziwniejsze zwierzęta. A to wszystko na szacownej, stuletniej poznańskiej uczelni.

Autorami opowiadań są: Barbara Sarbian, Dawid Cieśla, Anna Jelec, Bartosz Kozdęba, Cezary Gawor, Adam Froń, Dawid Szymański, Jacek Kalinowski, Mariusz Kaźmierczak, Jacek Wątorek, Joanna Wtulich, Daniel Hermanowicz, Małgorzata Grudnik, Agnieszka Sawicz.
Okładka i grafiki: Mariusz Kula

Z tej okazji mam dla was konkurs, w którym do wygrania jest książka “AMU.NET.100”. Wystarczy napisać na redakcja@lokalnyfyrtel.pl, dlaczego to właśnie do Ciebie powinna trafić ta książka?

Na zgłoszenia czekam do 19 listopada, a zwycięzca o wygranej zostanie poinformowany drogą mailową.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *