Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Kultura Powiat Poznański

Łąki Łan i Brodacze Live Act wystąpili w Przeźmierowie

Wczorajszy koncert Łąki Łan w Przeźmierowie udowodnił, że to jeden z najlepszych koncertowych zespołów w kraju. Ze sceny wylewała się energia i radość, która błyskawicznie udzieliła się publiczności.

Przed głównym koncertem publicznosć rozgrzewał zespół „Brodacze”. W ich wykonaniu mogliśmy usłyszeć miks elektroniki i żywych instrumentów. Eneregiczne brzmienia, trochę klubowy kilmat i po 10 minutach wszyscy już dobrze się bawili. Nie mniej to była tylko przygrywka przed tym na co czekaliśmy.

Gdy na scenie pojawili się członkowie „Łąki Łan” publiczność oszalała. Przywitali się utworem „Bombaj” i momentalnie wszystkich ogarnęła „moc, energia, endorfina”. Koncert rozpoczął się jak filmy Alfreda Hitchcocka, było mocne uderzenie, a potem tylko mocniej, głośniej, zabawniej. Łąki Łan to jeden z tych zespołów, który znacznie lepiej prezentują się na żywo. Dopiero bezpośredni kontakt z muzykami pozwala poczuć tę moc zawartą w ich utowrach. Wszyscy doskonale się bawili i poczuli klimat zespołu. Ludzie się przytulali, skakali, tańczyli i ciągle chcieli więcej.

Koncert Łąki Łan to dwie godziny dobrej zabawy i energii. Muzycy dają z siebie wszystko i w pełni odwdzięczają się publiczności za przybycie. Bez wątpienia był to najlepszy koncert na jakim byłem w ostatnim czasie. Jeżeli będziecie mieli taką możliwość koniecznie wybierzcie się na ich koncert.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *