Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Kultura Poznań

Lato z Estradą powraca!

Estrada Poznańska przez całe wakacje zaprasza mieszkańców Poznania na spektakle teatralne, koncerty, czy seanse kina plenerowego. Hasłem tegorocznej imprezy będzie Kultura w klimacie.

Lato z Estradą co cykl bez płatnych imprez plenerowych w różnych częściach miasta. Tegoroczna edycja rozpocznie się 3 lipca i potrwa do 12 września. W tym czasie organizatorzy przewidują 60 wydarzeń. Tematem przewodnim jest ochrona klimatu i troska o środowisko naturalne.

Tegoroczna edycja zawita do 9 osiedli. Wydarzenia będą odbywać się cyklicznie w wybrane dni tygodnia. Szczepankowo-Spławie-Krzesinki (wtorki), Starołęka-Minikowo-Marlewo (wtorki), Świerczewo (środy), Fabianowo-Kotowo (środy), Piątkowo (czwartki), Strzeszyn (czwartki), Kiekrz (piątki), Piątkowo Północ (piątki), Antoninek-Zieliniec-Kobylepole (weekendy). 

Oczywiście głównym odbiorcą wydarzeń są najmłodsi mieszkańcy Poznania. W czasie wakacji czekać na nich będą aż 33 spektakle teatralne, 23 koncerty i 4 seanse kina plenerowego. Tegorocznej edycji towarzyszyć będzie specjalna internetowa publikacja proekologiczna oraz stworzona z ekologicznych materiałów familijna gra planszowa. 

Szczegółowy program znajduje się na stronie latozestrada.poznan.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *