Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Poznań

Nagraj singiel i sesję live na składankę poznańskiej sceny muzycznej

Do końca kwietnia trwa nabór zgłoszeń do Studia Otwartego. Poszukiwani są artyści poznańscy lub związani z Poznaniem, których nagrania trafią na album składankowy – portret rodzinny poznańskiej sceny muzycznej ,,w czasach zarazy”. Wydawnictwo ukaże się jesienią nakładem jednej z wiodących wytwórni płytowych.

Każdemu z wybranych 10 artystów (zespołów, solistów, producentów) zostanie nagrany i wyprodukowany singiel oraz live sesja video. Nie ma ograniczeń formalnych, wiekowych, gatunkowych, ani jakichkolwiek innych.

Te 10 piosenek stworzy wyjątkowy album – muzyczną widokówkę Poznania. Nagrania i produkcja płyty odbędą się pod okiem czołowych, polskich producentów, m.in. Paweł Krawczyk (Hey), Piotr Waglewski (Emade) czy Marcin Macuk (Hey, Pogodno). Dodatkowo do każdej piosenki powstanie live sesja video w konwencji znanej np. z serii Tiny Desk czy KCRW.

Selekcji dokona jury złożone z przedstawicielek i przedstawicieli mediów muzycznych, organizatorów festiwali oraz innych osób związanych z branżą fonograficzną i kulturalną.

Piosenki w dowolnej formie audio (nagranie demo, z domu, próby itp.) należy wysyłać na maila studiootwarte@wlada2.pl wraz z krótkim opisem, biogramem, zdjęciem, linkiem do fb i samą piosenką w linku lub pliku. Debiutanci mile widziani!

Więcej na: https://www.facebook.com/wlada2studio/ 

Informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *