Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Kultura Poznań

#NAWOLNYM rusza dystrybucja biletów

Jeżeli chcecie zobaczyć spektakle teatralne w ramach #NAWOLNYM musicie zdobyć bezpłatne wejściówki. Poniżej wskazówki jak owe otrzymać.

Na bilety24.pl będzie dostępne 3420 wejściówek na 13 spektakli. Wszystko rozpoczyna się 28 lipca i potrwa do 7 sierpnia. Mając jednak w pamięci poprzedni rok zapewne wszystkie rozejdą się pierwszego dnia więc warto być czujnym. Szczęśliwcy będą mogli odebrać wejściówki w Centrum Informacji Miejskiej na ul. Ratajczaka 44. Maksymalnie można zarezerwować 4 wejściówki (np. na cztery spektakle po 1szt. lub po 2 szt. na dwa spektakle).

W Centrum Informacji Miejskiej będzie 2320 wejściówek. Odebrać je będzie można od 5 sierpnia do wyczerpania zapasów. Tego dnia Centrum będzie czynne od 10:00. Jak wyżej maksymalnie można wziąć 4 bilety.

Centrum Inicjatyw Senioralnych będzie dysponowało 360 wejściówkami dla osób powyżej 60 lat. Odbiór będzie możliwy od 3 sierpnia. Jedna osoba maksymalnie odebrać może 2 wejściówki (np. na 2 spektakle po 1szt. lub 2 szt. na 1 spektakl). W przypadku spektakli dla dzieci maksymalna liczba wejściówek do odbioru to 4 sztuki.

Oprócz tego będą organizowane liczne konkursy w których będzie można zdobyć wejściówki. Na pewno na moim profilu facebookowym znajdą się informacje o tych konkursach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *