Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Poznań

Niedziela z planszówkami i pupilami w Malcie


Fot. materiały prasowe

Już w najbliższą niedzielę, 27 czerwca, w Galerii Malta odbędzie się kolejna edycja Targów PupiLove, podczas których będzie można zaopatrzyć się w najróżniejsze akcesoria dla psów i kotów. Szykuje się też wielkie święto planszówek! Miłośnicy gier będą mogli wziąć udział w premierowych pokazach, a także osobiście sprawdzić swoje umiejętności.

Rozegrać partyjkę z rodziną, znajomymi lub dopingować innych przy planszy – oto idealny pomysł na spędzenie wolnego czasu nad Maltą. Stowarzyszenie Miłośników Gier Planszowych „Kości” przygotowało dla wszystkich chętnych szeroki wybór gier gwarantujących doskonałą zabawę zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Na miejscu będzie też można wypróbować wiele premierowych planszówek, wymienić doświadczenia i uzyskać kilka cennych wskazówek od planszowych mistrzów.     

Tego dnia w Galerii Malta odbędzie się także kolejna edycja Targów PupiLove. Impreza jest doskonałą okazją na spotkanie z wieloma polskimi producentami oferującymi niszowe akcesoria, często ręcznie wytwarzane, najwyższej jakości, które trudno znaleźć w zwykłych sklepach, jak smycze, szelki, obroże, maty samochodowe, posłania, ubranka, kocyki, bandanki, zabawki, smakołyki czy kosmetyki. Dodatkowym atutem targów jest to, że każdą rzecz można obejrzeć, dotknąć i przymierzyć. Wystawcy chętnie służą pomocą w doborze produktów najodpowiedniejszych dla każdego pupila. Obie imprezy zaplanowano w godzinach 11.00 – 18.00.

Przypominamy również, że w Galerii Malta psiaki są mile widziane przy każdej okazji. Tuż przed wejściem do centrum na czworonogów czekają miski z wodą, przydatne zwłaszcza w upalne dni. Regulamin dotyczący zasad wizyty psa w Galerii Malta jest dostępny na stronie internetowej centrum.

Informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *