Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Poznań

Poznań Tattoo Konwent na poznańskich Targach

Festiwal tatuażu odbędzie się w dniach 24-25 marca 2018 roku w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich.

To już trzecia edycja Poznań Tattoo Konwent. Tym razem na zwiedzających czeka ponad 100 stoisk umieszczonych na 4500 metrach kwadratowych! Oprócz tego w hali nr 3 pojawi się scena pokazowo-koncertowa oraz strefy tematyczne z licznymi atrakcjami. Wbrew nazwie wystawcy oprócz możliwości zrobienia tatuażu oferują także odzież, kolczyki, czy sprzęt do tatuowania. Jest to impreza skierowana dla amatorów jak i osób zawodowo zajmujących się tatuowaniem.

„Dziara w ciemno” to chyba największa atrakcja tegorocznej imprezy. Zapoczątkowana w ubiegłym roku cieszyła się olbrzymim zainteresowaniem stad pomysł jej kontynuacji. Polega ona na wyborze tatuatora, który wykona na ciele uczestnika zaprojektowany wcześniej wzór. Co istotne tatuowany może wskazać tylko artystę i miejsce na ciele (rękę do linii łokcia lub nogę do wysokości kolana), na którym zostanie utrwalony nieznany mu motyw. Uczestnik dopiero po skończeniu pracy przez tatuażystę będzie mógł zobaczyć gotowy tatuaż.

Wśród artystów muzycznych będzie można posłuchać m.in. Hidden World, Thorn Shore, Lua Preta, czy Queenz of Steel. Organizatorzy przygotowali też liczne pokazy. Na scenie zaprezentuje się grupa Pyrohex, która przy pomocy swoich szlifierek sprawi, że zacznie naprawdę iskrzyć. Widzowie zobaczą również pokaz powietrznych akrobacji. Niezwykły pokaz akrobatyczny zaprezentuje też LUQO. To oczywiście nie wszystkie atrakcje, będzie też wile innych występów oraz wystaw. Szczegółowy program imprezy można znaleźć w tym miejscu.

Ceny biletów na tegoroczną edycje zaczynają się od 38 zł. Szczegółowy cennik można znaleźć tutaj. Warto podkreślić, że dzieci do 10 roku życia, a także osoby, które skończyły 60 lat wchodzą na festiwal za darmo!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *