Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Atrakcje turystyczne Poznań

Poznań za pół ceny

W weekend 4-5 maja 2019 roku odbędzie się dwunasta edycja “Poznań za pół ceny”. Na uczestników czekać będzie nie tylko bogata oferta gastronomiczno-hotelowa, ale także turystyczna.

Końcówkę majówki warto w tym roku spędzić w Poznaniu. W ten weekend dziesiątki miejsc i atrakcji w mieście i okolicach będzie dostępnych za 50 procent regularnej ceny lub całkowicie bezpłatnie.

Weekend z “Poznaniem za pół ceny” to prawdziwa gratka dla miłośników aktywnego wypoczynku. W programie można bowiem znaleźć między innymi zoo, palmiarnię, baseny, parki linowe, bowling czy bilard. Turyści będą mogli wziąć udział w licznych warsztatach, kursach i animacjach. Tak jak w poprzednich edycjach akcji towarzyszyć będzie bogata oferta muzealna, kulturalna i rekreacyjna.

Od początku, czyli od 2008 roku, niezmienne pozostają zasady akcji. – Przez jeden i tylko jeden weekend w roku można skorzystać z ofert turystycznych w cenach obniżonych o 50 procent. Zmienia się za to co roku program turystyczny, w którym znajdziemy szereg miejsc na co dzień niedostępnych – mówi Jan Mazurczak, Prezes Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej (PLOT). – Dzięki temu doczekaliśmy się stałych gości akcji, którzy powracają do Poznania na majówkę za pół ceny co roku. 
Tegoroczny “Poznań za pół ceny” to około 140 różnorodnych atrakcji. – Program jest dla nas samych niespodzianką. Choć mamy stałych partnerów, jak choćby Centrum Kultury Zamek, Nowe Zoo czy Muzeum Narodowe, to zawsze pojawiają się kolejni. Ten rok obfitował w nowości, prezentując różnorodność oferty turystycznej Poznania i okolic – mówi Wojciech Mania z PLOT, koordynator akcji.

Zapoznać się z ofertą klikając na poniższe linki:

​Szczegółowy plan “Poznań za pół ceny” znajduje się w tym miejscu.

Więcej informacji na stronie www.poznanzapolceny.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *