Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Poznań Targi

Poznańskie Targi Piwne już w listopadzie


Fot. Bartosz Pussak, Poznańskie Targi Piwne

W dniach 18-19 listopada 2022 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się kolejna odsłona Poznańskich Targów Piwnych. Pojawi się na nich blisko 80 wystawców prezentujących bogaty świat piw, rzemieślniczych alkoholi oraz pysznego jedzenia. Organizatorzy przygotowali również wiele dodatkowych atrakcji.

W tym roku odbędzie się 9. Edycja Poznańskich Tarów Piwnych. Na Międzynarodowe Targi Poznańskie powinni wybrać się nie tylko miłośnicy złotego trunku, ale wszyscy ceniący wyjątkowy smak i miła atmosferę. To szansa, aby nie tylko spróbować unikalnych smaków, ale także porozmawiać z ich twórcami. Na targach pojawia się eksperci z branży i rzesze piwowarów.

Organizatorzy zadbali, aby znalazło się coś dla ciała i ducha. Wśród wydarzeń będą m.in. piwna joga, czy piwna matura. A głodnych wiedzy przygotowano szkolenia sensoryczne, testy na daltonizm smakowy oraz pokazy jak piwo warzy się w domu. W strefach chillout-u czekać będą m.in. planszówki, czy retro automaty do gier.. Świętnie odnajdą się tutaj profesjonaliści, entuzjaści piwa, ale także osoby stykające pomysłu na sympatyczne spędzenie wolnego czasu.

Jedną z nieodzownych części Poznańskich Targów Piwnych są działania podnoszące świadomość mężczyzn w zakresie męskich chorób. Dlatego ponownie Na MTP pojawi się ekipa Mosznowładców. Panowie, w trakcie PTP, będą mieli okazję zrobić badania USG, które pozwalają wykluczyć męskie nowotwory. Badania te nie są ani inwazyjne, ani bolesne; nie wymagają także żadnego wcześniejszego przygotowania. Do punktu z badaniami można podejść nawet z piwem w ręce!

POZNAŃSKIE TARGI PIWNE

Międzynarodowe Targi Poznańskie  (Poznań, Głogowska 14, wejście wschodnie, od strony Mostu Dworcowego).

GODZINY OTWARCIA:

piątek – 15.00 – 1.00

sobota – 12.00 – 1.00 (sprzedaż biletów i alkoholu do 0:00)

BILETY:

Bilety można zakupić w przedsprzedaży internetowej na stronie tobilet.pl lub w kasach MTP w trakcie trwania Poznańskich Targów Piwnych. Bilet upoważnia do wstępu na obie imprezy: Poznańskie Targi Piwne oraz Street Food Spot.

Cena biletu jednodniowego wynosi 25 zł w przedsprzedaży / 30 zł w dniu imprezy.

Cena biletu dwudniowego to 45 zł w przedsprzedaży / 50 zł w dniu imprezy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *