Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Poznań

Restaurant Week w Poznaniu


fot. materiały organizatora

W dniach 16-31 października odbędzie się w Poznaniu Restaurant Week. Świetne poznańskie restauracje biorące udział w wydarzeniu zaserwują swoim gościom niebiańska ucztę.

Restaurant Week to kolejne kulinarne święto w naszym kraju. Nie mogło go oczywiście zabraknąć również w Poznaniu. Wydarzenie odbywa się w duchu #RespectFood. Formuła wcześniejszego wyboru festiwalowego menu sprawia, iż zgodnie z zasadami zero-waste w czasie Festiwalu nie marnuje się ani trochę żywności.

Każda z restauracji przygotowuje z tej okazji specjalne trzydaniowe menu: przystawka, danie główne, deser. Cena za zestaw wynosi 49 zł od osoby. Do tego na gości czekać będzie darmowy koktajl Martini Fiero & KINLEY tonic water! Oprócz jedzenia organizatorzy przygotowali konkursy z nagrodami, w których można wygrać rejsy LOT-em i kolacje w najlepszych restauracjach świata.

Aby wziąć udział w Restaurant Week należy wcześniej na stronie organizatora zarezerwować stoli w wybranym lokalu. Listę poznańskich lokali wraz z proponowanym menu znajdziecie tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *