Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Kultura Poznań

Short Waves Festival przesunięty!


fot. materiały organizatora

Z przykrością informujemy, iż ze względu na zagrożenie epidemią koronawirusa w Poznaniu zgodnie z zaleceniami władz Miasta Poznania i zamknięciem instytucji kultury zdecydowaliśmy się przenieść 12. edycję Short Waves Festival na drugą połowę sierpnia 2020.

W trosce o zdrowie i komfort naszych widzów oraz gości przełożenie Festiwalu wydaje się najrozsądniejszym wyjściem. Zatem zapraszamy na sierpniową odsłonę najbardziej treściwego festiwalu krótkiego kina. Hasło Fixing the Future nadal obowiązuje, i okazuje się być nawet bardziej adekwatne teraz.

Byliśmy gotowi, zespół Short Waves Festival pracował od miesięcy, sale kinowe, katalog, filmy – wszystko było już przygotowane i czekało na przyjazd gości i przybycie publiczności. Mamy nadzieję z tą samą energią powrócić latem – komentuje Dyrektorka Short Waves Festival, Emilia Mazik.

Więcej informacji o dalszych planach Fundacji Ad Arte i przyszłości Short Waves Festival 2020 przekażemy Państwu w najbliższych dniach. Informujemy, iż wszystkie bilety zakupione na Festiwal za pośrednictwem platformy bilety24.pl zostaną automatycznie zwrócone. Zwroty karnetów oraz biletów zakupionych stacjonarnie będą również możliwe, szczegóły w tej sprawie przekażemy Państwu w najbliższych dniach.

Informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *