Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Poznań

Święta w Twoich Rękach – Wielkanocne Wianki w Avenidzie Poznań

W dniach od 27 do 29 marca centrum handlowe Avenida zaprasza miłośników rękodzieła na coroczne warsztaty tworzenia wianków. W ramach organizowanych zajęć każdy będzie miał okazję wyczarować swoją własną wielkanocną dekorację.

W trakcie warsztatów zarówno dzieci, jak i dorośli będą mieli okazję stworzyć własne, kolorowe wianki, które ozdobią świąteczny stół. Wielkanoc to czas, który chcemy spędzać w rodzinnym gronie. Warto znaleźć chwilę dla najbliższych również w okresie przygotowań. Właśnie dlatego zachęcamy odwiedzających Avenidę do kreatywnego spędzenia czasu z najbliższymi podczas warsztatów wielkanocnych, organizowanych w naszym Centrum – mówi Katarzyna Korpak, dyrektor Avenidy Poznań.

Warsztaty wiankowe odbędą się w atmosferze pełnej inspiracji i radości, a wstęp jest całkowicie bezpłatny. Niezależnie od umiejętności, każdy uczestnik będzie mógł cieszyć się tworzeniem własnych, niepowtarzalnych dzieł sztuki, pod czujnym okiem animatorów, którzy chętnie udzielą porad i pomocy. Organizator zapewnia również wszystkie potrzebne materiały.

Warsztaty będą odbywać się w strefie Avenida Lounge na poz. +1. w środę i czwartek, 27 i 28 marca od godziny 16:00 do 19:00 oraz w piątek, 29 marca od 10:00 do 14:00 i ponownie od 16:00 do 19:00. Wszystko tuż przed Wielkanocą, aby każdy mógł czerpać radość ze świątecznych przygotowań.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *