Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Poznań

Święto łakomczuchów

W dniach 4-10 czerwca odbędzie się 19 edycja Culinary Fest Festiwal. Ta edycja poświęcona jest najpopularniejszemu hasztagowi w mediach społecznościowych, czyli #FoodPorn.

FoodPorn to potwierdzenie, że nie liczy się tylko smak. Smakowite zdjęcia potraw krążące po sieci wywołują niesłychane emocje. Ile razy zdarzyło się wam natknąć na zdjęcie cudownej potrawy i nagle poczuć pustkę w żołądku? Organizatorzy Culinary Fest wychodzą naprzeciw takim potrzebom. Najnowsza edycja to nie będą tylko smaczne ale i pięknie podane dania.

Wszystkie dania festiwalowe kosztują 15 zł. Uczestnicy mogą też głosować na najlepsze potrawy i pomóc w wyborze zwycięzców. Wszystkie bieżące informacje znajdziecie na stronie organizatora: fb.com/CulinaryFest

Pełne menu dostępne jest na stronie: https://goo.gl/dPrRvf. Jeżeli będziecie mieli problem z odnalezieniem wybranego lokalu pomocna będzie specjalnie przygotowana mapka lokali: https://goo.gl/L9UV3Z

Dotychczasowe doświadczenia pokazują, że festiwale jedzeniowe cieszą się ogromnym zainteresowanie, dlatego warto pomyśleć wcześniej gdzie chcecie się wybrać i zarezerwować stolik.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *