Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Poznań Targi

Targi mieszkaniowe Poznań

W najbliższy weekend 17-18 marca 2018 roku w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się Targi Domów i Mieszkań.

Jeżeli ktoś szuka domu lub mieszkania koniecznie powinien w weekend odwiedzić Targi Poznańskie. W pawilonie nr 3 na odwiedzających będzie czekać ponad 100 wystawców. Będzie możliwość poznania ofert, porozmawiania z ekspertami, a być może nawet zakupu własnych czterech ścian.

Targi Domów i Mieszkań to jednak nie tylko oferty sprzedażowe. Przez cały weekend odbywać się będą bezpłatne seminaria prowadzone przez ekspertów z branży mające na celu pomóc w zakupie, sprzedaży bądź wynajmie nieruchomości. Dla najmłodszych przygotowano „strefę dzieci”. Będzie można tam zostawić dzieci pod opieką animatorów, którzy skutecznie umilą im czas. „Strefa Designu” to miejsce dla osób, które interesują akcesoria i elementy wyposażenia wnętrz. Chętni będą mogli również skorzystać z bezpłatnych porad.

Targi będą trwać cały weekend w godz. 10-17. Bilet na to wydarzenie kosztuje tylko 7 zł przy zakupie on-line. Zakupu można dokonać klikając tutaj. W kasie cena będzie wynosić 15 zł, a bilet rodzinny dla dwóch osób 20 zł. Bilety uprawniają do wstępu w oba dni targowe. Dzieci i młodzież do lat 18 uczestniczą w targach bezpłatnie.

Więcej informacji można znaleźć na stronie mieszkaniowi.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *