Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Poznań

Wawel Truck odwiedzi Wielkopolskę

Wawel Trucks wyrusza w kolejną podróż po Polsce, abyśmy mogli w słodki sposób poczuć atmosferę Świąt. Już w najbliższy weekend w Śmiełowie i Komornikach pojawi się interaktywna ciężarówka wypełniona pysznymi, wyjątkowymi słodyczami i radością.

Spotkajmy się w te Święta!

Zwiedzanie magicznych wnętrz Wawel Trucka to przygoda pełna wrażeń! Każde dziecko może spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych. Przy pomocy specjalnych okularów VR najmłodsze dzieci mogą przeżyć niezapomnianą wirtualną przejażdżkę kolejką górską po fabryce czekolady, gdzie poznają największe tajniki produkcji czekolady. Dowiedzą się także więcej o wysokiej jakości składnikach zawartych w słodyczach Wawel. Radosnym zabawom i zabawom towarzyszyć będzie Michałki, postać reprezentująca kultowy produkt marki. Każdy, kto odwiedzi interaktywne ciężarówki, może zrobić sobie z nimi zdjęcie i otrzymać je na swój adres e-mail.

Zwieńczeniem zabawy w Wawel Trucku jest wejście do słodkiej strefy Królestwa Dobrego Smaku, w której dzieci mogą skomponować mieszankę ze swoich ulubionych słodyczy i oczywiście zabrać ją ze sobą.

Wawel Truck prezentuje się na Święta!

2 grudnia w godzinach 14:00-20:00 interaktywny pojazd Wawel będzie stacjonował na terenie Muzeum Adama Mickiewicza w Śmiełowie, a 3 grudnia  przeniesie się do Centrum Tradycji i Kultury Gminy Komorniki, przy ul. Kościelnej 37, gdzie w godzinach 14:00-19:00 zapewni najmłodszym niezwykłe atrakcje!

Informacje o kolejnych wydarzeniach z udziałem Wawel Trucka można śledzić na oficjalnych profilach marki Wawel na Instagramie i Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *