Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Kiedy:
lipiec 6, 2022 całodniowy
2022-07-06T00:00:00+00:00
2022-07-07T00:00:00+00:00
Gdzie:
Sala Ziemi
 @ Sala Ziemi

Zwycięzca 11. edycji The Voice of Poland oraz finalista Eurowizji 2022 wystąpi 6 lipca w Sali Ziemi w Poznaniu. Krystian Ochman zaprezentuje największe swoje przeboje m.in. “River”, “Światłocienie” czy “Prometeusz”. Na koncercie nie zabraknie niespodzianek muzycznych i wizualnych.

 

Poznań to kolejny przystanek na trasie koncertowej OCHMAN EXCLUSIVE. W ramach trasy koncertowej artysta pojawi się też na scenach takich miast jak Kraków czy Zabrze.

Trasa koncertowa OCHMAN EXCLUSIVE:

22.06.2022 – Łódź, Teatr Muzyczny w Łodzi

6.07.2022 – Poznań, Sala Ziemi

9.07.2022 – Kraków, ICE Kraków

6.09.2022 – Zabrze, Dom Muzyki i Tańca

Wnuk słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana. Jego wygrana w telewizyjnym show dała mu przepustkę do ogromnej popularności i pozwoliła nagrać debiutancki album pt. „OCHMAN”, który w listopadzie 2021 r. zadebiutował na 6. miejscu listy bestsellerów muzycznych. Ochman został okrzyknięty objawieniem muzycznym roku, a jego pierwszy autorski utwór „Światłocienie” osiągnął ponad 5,5 mln. Odsłon na YouTube i zanotował ponad 300 tys. streamów w tydzień debiutując na Top200 Spotify. Singiel osiągnął status złotej płyty.

 

Kolejnym sukcesem Krystiana Ochmana była wygrana w konkursie Premier 58. KFPP w Opolu z utworem „Prometeusz”. Ponadto jako jeden z dwóch polskich artystów wziął udział w międzynarodowej akcji The Circle Sessions, gdzie zaprezentował dwa utwory: „Lights In The Dark” i „Ten sam ja”.

 

Krystian urodził się i wychował w USA. Przełomowym momentem w jego artystycznym życiu było zagranie roli księcia w licealnym przedstawieniu. Gdy słynny dziadek wysłuchał jego występu, zasugerował podjęcie studiów na Akademii Muzycznej w Katowicach. Obok zdolności wokalnych, Krystian jest również instrumentalistą. Gra na fortepianie i trąbce oraz aktywnie uczestniczy w tworzeniu własnego repertuaru.

 

Każdy koncert to przejmujące, pełne wokalnego kunsztu i energii widowisko. Wokaliście towarzyszy zespół znanych i cenionych instrumentalistów.

 

Więcej informacji o koncercie w Poznaniu można znaleźć na oficjalnym wydarzeniu na facebooku. Sam artysta zaprasza na swój koncert w nagraniu (załącznik).

Wrażenia z poprzedniego koncertu można zobaczyć tutaj.

Bilety dostępne na platformach eBilet, Biletyna oraz Bilet Serwis.                                                    Na koncerty zapraszają Agencja Artystyczna Proculture oraz Loud Events.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.