Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Decadent Fun Club / Dnonie – plenerowe naGranie nad Rusałką

Kiedy:
Lipiec 15, 2021@8:30 pm – 9:30 pm
2021-07-15T20:30:00+00:00
2021-07-15T21:30:00+00:00
Gdzie:
Rusałka Restauracja - widok ze smakiem
Koszty:
Bez opłat
Kontakt:
Scena nad Rusałką
Decadent Fun Club:
Współczesny świat to śmietnik. Żyjemy w rzeczywistości pełnej przyspieszenia i wypaczenia. Być może nieprzypadkowo właśnie w tym momencie doszło do spotkania, w wyniku którego powstał Decadent Fun Club. Ich muzyka to chłodny powiew świeżości i odwołanie do najpiękniejszych muzycznych tradycji. Jedni doszukują się w niej wpływów post-punka i synthwave’u, inni wrzucają do szufladki “dark pop”. Sam zespół ucieka od kategoryzowania swojej muzyki i określa ją jako emocjonalną karuzelę balansującą pomiędzy światłem i mrokiem…
Decadent Fun Club nie wyraża się wyłącznie poprzez dźwięki i słowa. Identyfikacja wizualna zespołu jest tak samo silna i osobista jak ich muzyka. Zespół konsekwentnie ilustruje swoje piosenki obrazami utrzymanymi w charakterystycznej, introwertycznej konwencji. Ich teledyski zyskały uznanie na Yach Film Festival, Berlin Music Video Awards i Cinemaforum.
W styczniu 2020 Decadent Fun Club zaprezentował interpretację utworu „Paranoja jest goła” z repertuaru zespołu Maanam, która wzbudziła duże zainteresowanie i spotkała się z pozytywnym odzewem ze strony publiczności i mediów. Premiera radiowa odbyła się na antenie Trójki, gdzie utwór był Piosenką Dnia oraz trafił do zestawienia Listy Przebojów Trójki.
Aktualnie zespół pracuje nad materiałem na debiutancki album, który będzie zawierał w całości utwory polskojęzyczne. Za produkcję materiału odpowiedzialny jest Leszek Biolik.
 
Dnonie:
To alternatywne rockowe brzmienie z elementami elektroniki. Wcześniej znani byli pod nazwą Negativ. Przed zmianą nazwy, dopracowaniem stylu i lekkim zamieszeniem w składzie, zespół grał dużo koncertów i wygrywał konkursy.
🎙W skład zespołu wchodzą:
◼Julia Toffi Krawczyńska
◼Kuba Lewek
◼Max Śliwiński
◼Stanisław Rajek
Koncerty organizowane będą zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Uczestnictwo w wydarzeniu zobowiązuje do przestrzegania obecnie obowiązujących przepisów sanitarno-epidemiologicznych. Informacje o nakazach i zaleceniach będą aktualizowane na bieżąco.
Koncert streamowany będzie również na naszym Facebooku!
Organizatorem cyklu jest Fundacja Pogoda. Partnerami projektu są: Grupa ENEA (partner generalny), Aquanet, Restauracja Rusałką, Estrada Poznańska. Patroni medialni projektu to Freshmag, Radio Afera, Lokalny Fyrtel, Radio Meteor.
Wstęp wolny!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *