Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Festiwal Roślin w Poznaniu

Kiedy:
wrzesień 30, 2023 – październik 1, 2023 całodniowy
2023-09-30T00:00:00+00:00
2023-10-02T00:00:00+00:00
Gdzie:
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Koszty:
Bez opłat
Kontakt:
Festiwal Roślin
Nie możemy się doczekać! Jesienna edycja największego w Polsce targu roślin doniczkowych w atrakcyjnych cenach zawita ponownie do Poznania! 
Zapraszamy 30 września – 1 października do Hali MTP nr 2 przy ul. Głogowskiej.  Jak zawsze przywieziemy do Was duuuużo towaru. 
Poprzedni sezon, to przede wszystkim rekordowo bogaty asortyment, a w szczególności bardzo dużo nowych gatunków i okazyjnie tanie rośliny kolekcjonerskie. Dlatego… nie spoczęliśmy na laurach i zarezerwowaliśmy u ogrodników znów sporo pięknych nowości. Zarówno tych popularnych, przystępnych dla każdego, jak również kolekcjonerskich, w cenach niższych niż te, które znajdziecie w sklepach internetowych. Każdą roślinę zamawiamy w dużej ilości, abyście mogli wybierać z całej półki, albo wózka podobnych roślin i zdecydować się na tę, która waszym zdaniem jest najpiękniejsza. 
Co sezon zmieniamy wzory doniczek, więc tu też spodziewajcie się wyselekcjonowanych nowości. Tradycyjnie w ofercie znajdziecie naszą bestsellerową książkę, nawozy, podłoża, akcesoria dla pasjonatów i kto wie co jeszcze.
Pamiętajcie, że nieustannie odwiedzamy i rozmawiamy z ogrodnikami szukając nowości, dbając o jak najlepszej jakości asortyment i aby inflacja nie wpływała na nas istotnie. Przyjdź i zobacz co tym razem przygotowaliśmy, a jeśli chcesz znaleźć coś konkretnego, to napisz prywatną wiadomość, a zrobimy co w naszej mocy aby to znaleźć i przywieźć. 
Dlaczego warto do nas przyjść?
 Rośliny doniczkowe bez zbędnych pośredników.
 Na cenówkach drukujemy cenę naszą oraz podobnej rośliny w sklepach internetowych, aby pokazać Wam oszczędności, które zyskujecie.
 Ceny już od 5zł.
 Małe i duże rośliny oraz doniczki.
 Ponadto wyselekcjonowane: ekonawozy, podłoża, środki ochrony roślin, literatura i akcesoria dla pasjonatów.
 Ogromny wybór.
 Jakość roślin wyższa niż w marketach, ponieważ droga od ogrodników do nas jest bez zbędnych pośredników.
 
Gdzie?
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Pawilon 2 – ul. Głogowska, Poznań
 
 Kiedy?
30 września (sobota) – 8:00-20:00
1 października (niedziela) – 10:00-18:00
 
 Akceptowane płatności:
– karta,
– gotówka,
– BLIK.
 
 Wstęp bezpłatny 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *