Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Gra Miejska “Chleba i Wolności”

Kiedy:
czerwiec 22, 2024 całodniowy
2024-06-22T00:00:00+00:00
2024-06-23T00:00:00+00:00
Gdzie:
Plac im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Koszty:
Bez opłat
Gra Miejska "Chleba i Wolności" @ Plac im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Z przyjemnością informujemy, że Stowarzyszenie Odra-Niemen Oddział Wielkopolski organizuje I edycję Gry Miejskiej “Chleba i Wolności”. Gra odbędzie się 22 czerwca 2024 roku w Poznaniu i jest częścią naszych działań mających na celu promocję wydarzeń Poznańskiego Czerwca 1956 oraz edukację patriotyczną.

Gra Miejska “Chleba i Wolności” to wyjątkowa okazja do aktywnego poznawania historii, integracji oraz poszerzania wiedzy o lokalnych wydarzeniach. Gra skierowana jest do dzieci, młodzieży oraz dorosłych z województwa wielkopolskiego.

Rozpoczęcie gry nastąpi o godzinie 10:00 na Placu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a zakończenie z rozdaniem nagród będzie miało miejsce w Muzeum Powstania Poznańskiego – Czerwiec 1956 przy ulicy Święty Marcin 80/82. Gra potrwa 3 godziny, a uczestnicy będą mieli za zadanie wykonywanie szeregu zadań tematycznych opartych na obiektach ulokowanych na terenie miasta.

Rejestracja do gry jest bezpłatna i trwa do 21 czerwca 2024 r. lub do wyczerpania miejsc. Formularz rejestracyjny jest dostępny pod linkiem: https://forms.office.com/r/csNhZmmY5c

Zasady Gry

 1. Premiera Gry odbędzie się w miejscowości Poznań, dnia 22.06.2024 r. Rozpocznie się o godzinie 10.00 i potrwa 3 godziny.
 2. Po premierze Gra będzie dostępna na stronie internetowej gryturystyczne.pl do samodzielnego przejścia w dowolnym dniu.
 3. Rejestracja do gry, znajdująca się na tutaj: https://forms.office.com/r/csNhZmmY5c, zostanie zakończona 21 czerwca 2024 r. o godzinie 00:00 lub po wyczerpaniu puli dostępnych miejsc (100 osób).
 4. Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko, datę urodzenia, numer telefonu oraz adres mailowy Uczestnika lub rodzica/opiekuna prawnego.
 5. Udział w Grze jest bezpłatny.
 6. Organizator nie zapewnia opieki dla osób niepełnoletnich uczestniczących w grze. W związku z koniecznością poruszania się w ruchu miejskim osoby niepełnoletnie powinny pozostawać pod opieką rodzica/opiekuna prawnego.
 7. Uczestnicy grają samodzielnie. Każda z osób uczestniczących w Grze powinna być w dobrym stanie zdrowia, umożliwiającym udział w Grze.
 8. Gra toczy się na terenie miasta. Prosimy o zachowanie ostrożności i ubranie się w wygodny strój. Organizatorzy nie zapewniają opieki medycznej dla osób uczestniczących w Grze.
 9. W przypadku naruszenia przez gracza niniejszego regulaminu lub złamania zasad fair play (w szczególności: utrudniania gry innym graczom) w dowolnym momencie Gry Organizatorzy mają prawo wykluczenia go z Gry. Decyzja Organizatorów w tej kwestii jest ostateczna.
 10. Poprzez nadesłanie zgłoszenia do udziału w Grze oraz odbiór adresu gry mobilnej uczestnik wyraża zgodę na:
  1. wzięcie udziału w Grze na warunkach określonych w niniejszym regulaminie;
  2. przetwarzanie przez organizatorów danych osobowych uczestnika w zakresie niezbędnym dla przeprowadzenia Gry;
  3. opublikowanie przez Organizatorów na łamach strony internetowej i w informacjach medialnych wizerunku uczestnika oraz imienia i nazwiska uczestnika w przypadku, gdy ten otrzyma nagrodę lub wyróżnienie.

 

Przebieg gry

 1. Gra w wersji terenowej rozpoczyna się w Poznaniu, na Placu im. Adama Mickiewicza.
 2. Na miejscu do pobrania będzie kod QR uruchamiający grę.
 3. Uczestnicy po uruchomieniu gry akceptują regulamin.
 4. Podczas gry uczestnicy powinni przemieszczać się pieszo, przestrzegając zasad bezpieczeństwa. W przypadku zakupienia przez uczestników biletów komunikacji miejskiej, Organizator nie zwraca kosztów zakupu takich biletów.
 5. Zadaniem uczestników jest wykonanie wszystkich zadań Gry, a tym samym dotarcie do ekranu końcowego Gry mobilnej i zapisanie się na listę zwycięzców podając swoje imię i nazwisko za pomocą aplikacji Gry.
 6. Po wykonaniu ostatniego zadania uczestnicy udają się do Muzeum Powstania Poznańskiego – Czerwiec 1956 r., przy ulicy Święty Marcin 80/82 w Poznaniu. Rozdanie nagród dla Uczestników będzie miało miejsce w godzinach od 12.00 do 14.00 w dniu wydarzenia.
 7. Nagrodę rzeczową otrzyma każdy Uczestnik, który 22.06.2024 roku, w godzinach od 10.00 do 13.00 wykona wszystkie zadania Gry.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *