Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Gra miejska Wejściówka na PeWuKę

Kiedy:
sierpień 23, 2019@5:00 pm – 7:00 pm
2019-08-23T17:00:00+00:00
2019-08-23T19:00:00+00:00
Gdzie:
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Koszty:
Bez opłat
Kontakt:
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Gra miejska Wejściówka na PeWuKę @ Międzynarodowe Targi Poznańskie

Mija dokładnie 90 lat gdy w Poznaniu odbyła się PeWuKa (Powszechna Wystawa Krajowa). Była to największa impreza targowa w historii naszego miasta. Miała ona  pokazać 10-letni dorobek niepodległej Polski.

Przenieś się w czasie do tamtych chwil biorąc udział w drużynowej grze miejskiej “Wejściówka na Pewukę”. Wystarczy smartfon oraz wygodne buty. Razem ze swoją drużyną odwiedzisz 11 miejsc na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich związanych z tą wyjątkową wystawą. W każdym z nich czekać będzie interaktywne zadanie wykorzystujące smartfona. Najważniejsze będą spostrzegawczość, kreatywność, umiejętności aktorskie, a także szybkość. Wygrywa oczywiście ta drużyna, która najszybciej dotrze do finału.

Ta gra łączy przeszłość z przyszłością: cała gra jest w formie online, a dzięki użyciu smartfona wykorzystuje multimedia. Rozgrywka przypominać będzie miejscami łapanie Pokemonów:). Jest to nietypowy i nowoczesny sposób na odkrycie fenomenu PeWuKi.

Dla zwycięskiej drużyny przewidziane są nagrody!

Start: godz. 17:00, Wejście przy Pawilonie nr 1 (wejście na „Lato na Targach” – brama od ulicy Głogowskiej, między pawilonami 1 i 2).
Link do mapy: https://bit.ly/2YMc8Y1

Zapisy: mejlowo na Piotr.Ostanski-Janicki@grupamtp.pl

Do zobaczenia na PeWuce!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *