Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
JAM SESSION w KontenerART

Kiedy:
czerwiec 8, 2023@7:00 pm
2023-06-08T19:00:00+00:00
2023-06-08T19:15:00+00:00
Gdzie:
KontenerART
Koszty:
Bez opłat
Kontakt:

☀️ Poznańskie Jam Session w KontenerART nad rzeką Wartą znów zabierze Was w rejs po świecie muzyki z całego świata, granej tu i teraz z otwartością 🙂 Czwartki na kontenerach wracają w jamowym stylu 🎷 Zapraszamy Was co tydzień od 19.
☀️ Mamy przyjemność ogłosić, że patronem naszego JAM SESSION będzie Jameson Irish Whiskey 👌 Dzięki ich wsparciu co miesiąc, jedno ze spotkań jam session’s będzie prowadzone przez innego wyjątkowego artystę muzyka. Właśnie tak! Od kwietnia przez cztery miesiące, cztery gwiazdy przyjadą i stworzą z wami wyjątkowy klimat!
☀️ 20.04.2023 gitarowym dźwiękiem Stratocastera zabrzmi Chuc Frazier. Otworzy cykl Jam session’s z Jameson Irish Whiskey w KontenerART! Mieszanka Bluesa, Funku, Rocka i Hip-Hopu tego wieczoru zabrzmi pełną parą dzięki Amerykańskiemu gitarzyście i wokaliście z Huston w Texasie, którego możecie usłyszeć grającego obecnie z Blues Fighters, Joanna Dudkowska Band. Na tym jam session będziecie mogli wejść na scenę i razem z Chuc’kiem zagrać utwory które ukształtowały style muzyczne od Jimmiego Hendrixa, Boba Marleya do Prince’a, lub dać się ponieść flow improwizacji przy bluesowym riffie i osadzonych bębnach. Wypatrujcie set listy na horyzoncie, na którą będzie można się wpisać pod jeden z utworów. To pomoże nam wykorzystać nasz wspólny potencjał na MAXA 😉
☀️ A po miesiącu z kawałkiem, czyli 25.05.2023 odwiedzi nas wyjątkowy Tymon Tymański który ukształtował kawał Polskiej sceny Alternatywnej i Jazzowej 💪 Więcej o tym wydarzeniu wkrótce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *