Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Jazz Evening na Świętym Marcinie

Kiedy:
lipiec 10, 2020@6:30 pm – 9:30 pm
2020-07-10T18:30:00+00:00
2020-07-10T21:30:00+00:00
Gdzie:
Hyćka Klub
Kontakt:
Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Oddział Regionalny w Poznaniu
Przygnieceni od kilku miesięcy trudami wynikłymi z pandemii i nieustanną walką o przeżycie każdego podmiotu na Marcinie, nie poddajemy się! Na nowo odbudowujemy dobre relacje między przedsiębiorcami, instytucjami, NGO oraz mieszkańcami. Widzimy, ze niektóre firmy nie wytrzymały kryzysowego tąpnięcia i niestety wyprowadziły się z naszej przestrzeni. Z drugiej strony, nadzieją napawa fakt, że pojawiły się w to miejsce nowe 🙂
Wiemy też, że siła w biznesie wynika ze współpracy, z wzajemnego wsparcia i poszukiwaniu rozwiązań. I że wszystko w naszych rękach.
No to do dzieła, spotkajmy się, odświeżmy relacje, powitajmy nowych przedsiębiorców na szczególnie miłym, muzycznym wydarzeniu. Wierzymy, że wpisze się on na stałe w kalendarz świętomarciński.
JAZZ EVENING NA ŚWIĘTYM MARCINIE to niezwykłe spotkanie z kwartetem Jana Adamczewskiego, w składzie: Jan Adamczewski – saksofon, Michał Baranowski – pianino, Paweł Kosicki – kontrabas i
Dominik Karkoszka – perkusja.
Podczas koncertu będzie można usłyszeć znane utwory filmowe, standardy muzyki popowej i jazzowej we własnych aranżacjach oraz kompozycje własne artystów.
Pomysłodawcami wydarzenia są Klub Hyćka oraz Towarzystwo Wiedzy Powszechnej, w ramach Koalicji święty Marcin
Zapraszamy i do zobaczenia!
* W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo przybyłych gości zostaną zapewnione środki do dezynfekcji, zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *