Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
KINO PLENEROWE Poznań Wilda

Kiedy:
lipiec 25, 2022@10:00 pm
2022-07-25T22:00:00+00:00
2022-07-25T22:15:00+00:00
Gdzie:
Plaża Wilda Eco Village
Koszty:
Bez opłat
Kontakt:
Plaża Wilda Eco Village
SEANSE FILMOWE NA PLAŻY WILDA
Rozpoczynamy cykl letniego kina pod chmurką, gdzie w poniedziałkowe wieczory będziecie mogli obejrzeć różne, ciekawe produkcje.
Czekają na was leżaki, popcorn i wiele emocji podczas seansów! Wstęp free 🎟
🎞Pierwszy seans 18 lipca godz. 22:00
Film “Krewetki w cekinach” reż. Cédric Le Gallo / Maxime Govare
Film „Krewetki w cekinach”🧐 opowiada o amatorskiej drużynie piłki wodnej, która chce wystartować w zawodach Gay Games. Mają zapał i fantazję, ale brakuje im profesjonalnego trenera. Z nieba spada im Matthias – dostał tę fuchę jako szansę, żeby podreperować swój wizerunek po kontrowersyjnej wypowiedzi w telewizji. Matthias próbuje ratować swoją karierę pływacką, ale nie spodziewa się, jakie zmiany w jego życiu może przynieść podróż wesołym autobusem na finał zawodów piłki wodnej w Chorwacji. „Krewetki w cekinach” to pełna uroku komedia o przyjaźni, marzeniach i byciu sobą – w rytmie niezawodnych przebojów disco.
 
FILM ZACHĘCA DO TEGO, BY NICZEGO W ŻYCIU NIE ŻAŁOWAĆ I BYĆ SOBĄ.☺🤗 Krewetki bronią pewnych określonych wartości: żyją pełnią życia, nie przejmują się opinią innych, całkowicie akceptują to, kim są. Jego „zaangażowanie” czy też „aktywizm”, polega na propagowaniu pewnej wizji świata. Krewetki dzielą się z nami swoim spojrzeniem na życie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *