Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Luna – plenerowe naGranie nad Rusałką

Kiedy:
Lipiec 1, 2021@8:30 pm – 9:30 pm
2021-07-01T20:30:00+00:00
2021-07-01T21:30:00+00:00
Gdzie:
Rusałka Restauracja - widok ze smakiem
Koszty:
Bez opłat
Kontakt:
Scena nad Rusałką
Luna - plenerowe naGranie nad Rusałką @ Rusałka Restauracja - widok ze smakiem
Luna to jedna z najciekawszych postaci na polskiej scenie muzycznej. Tajemnicza, młodziutka wokalistka i autorka tekstów wyróżnia się wśród innych artystów osobowością i prezentowanym stylem muzycznym określanym przez nią samą kosmicznym popem.
Jej twórczość jest inspirowana naturą i poezją, a pseudonim „Luna” (z łacińskiego księżyc) przyjęła po zaobserwowaniu wpływu faz księżyca na swoje życie i sztukę oraz z powodu lunatykowania. Niezwykle oryginalne i innowacyjne utwory LUNY „Zgaś” i „Mniej” błyskawicznie wzbudziły zachwyt słuchaczy, a autorka została okrzyknięta jednym z największych muzycznych odkryć ostatnich miesięcy w Polsce.
Koncerty organizowane będą zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Uczestnictwo w wydarzeniu zobowiązuje do przestrzegania obecnie obowiązujących przepisów sanitarno-epidemiologicznych. Informacje o nakazach i zaleceniach będą aktualizowane na bieżąco.
Koncert streamowany będzie również na naszym Facebooku!
Organizatorem cyklu jest Fundacja Pogoda. Partnerami projektu są: Grupa ENEA (partner generalny), Aquanet, Restauracja Rusałką, Estrada Poznańska. Patroni medialni projektu to Freshmag, Radio Afera, Lokalny Fyrtel, Radio Meteor.
Wstęp wolny! 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *