Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Malwina Mosiejczuk – Weird Stuff – wystawa solowa

Kiedy:
marzec 21, 2023 całodniowy
2023-03-21T00:00:00-01:00
2023-03-22T00:00:00-01:00
Gdzie:
Galeria Zacnie
Malwina Mosiejczuk - Weird Stuff - wystawa solowa @ Galeria Zacnie

MALWINA MOSIEJCZUK
WEIRD STUFF
___
✅Malwina o wystawie:
„Weird stuff” to druga indywidualna wystawa Malwiny. Tworzy ją zbiór prac z ostatnich 2 lat. Prezentowaną kolekcję charakteryzuje graficzny styl i żywa, cukierkowa kolorystyka. Tematykę głównie łączy zamiłowanie do anatomii i fantastyki. Źródeł inspiracji można szukać zarówno w filmach Carpentera czy Cronenberga, starych kreskówkach jak i na wystawie sexshopu. Autorka przede wszystkim chce by jej prace wywoływały emocje – bawiły lub brzydziły widza.
___
📲IG: https://www.instagram.com/_mosiejczuk_/
📲FB: https://www.facebook.com/mosiejczuk.tattoo
___
✅Absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, magisterka sztuki. Fascynuje ją zarówno wszystko co kiczowate jak i brutalne oraz ociekające krwią. Największą inspiracją jest dla niej anatomia. Jej prace charakteryzuje wyraźny, graficzny styl, komiksowa kreska i żywe kolory. Ludzkie ciało interesuje ją również w formie kanwy, więc na co dzień można ją spotkać w Kobra Tattoo.
___
🥂Wystawę klasycznie otwieramy wernisażem przy winku i zacnej atmosferze towarzyskiej. Zapraszamy do wspólnego spędzenia z nami tego wieczoru. W dzień wernisażu będziemy na Was czekać od 19:00 do 23:00, po czym zamykamy wrota i do oglądania wystawy zapraszać Was będziemy w standardowych godzinach otwarcia Galerii Zacnie (wtorki i środy w godz. 12:00 – 18:00). W pozostałe dni zachęcamy do umówienia się indywidualnie. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego sklepu internetowego www.galeriazacnie.pl. Będziemy informować Was na FB i IG kiedy prace Malwiny będą już dostępne do kupienia przez nasz sklep www.
Do zobaczenia na wernisażu!
Magda & Bartek
🙋🏼‍♀️🙋🏼
Galeria Zacnie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *