Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Możemy porozmawiać? Pokaz pracy warsztatowej

Kiedy:
maj 25, 2022@7:00 pm – 9:00 pm
2022-05-25T19:00:00+00:00
2022-05-25T21:00:00+00:00
Gdzie:
Scena Robocza
Kontakt:
Możemy porozmawiać? Pokaz pracy warsztatowej @ Scena Robocza

Jeśli masz poczucie, że już dawno utraciłeś_aś swój głos, nie przejmuj się – właśnie Ci go zwracamy! Za moment rusza XIII edycja Festiwalu Nowa Siła Kuratorska, podczas której grupa Możemy porozmawiać? przełamie wszelkie komunikacyjne bariery i otworzy się na potrzeby poznańskiej młodzieży.

Już niebawem będziecie mogli_ły obejrzeć pokaz pracy warsztatowej, która w swoim intensywnym 6-tygodniowym przebiegu, uświadomiła nam, jak ważna jest próba podjęcia bezpiecznej rozmowy. Odkryliśmy, jak odległa jest nam perspektywa postrzegania problemów licealistów przez osoby dorosłe, a jak bliska jest ich skłonność do tabuizacji.

Aktualnie zależy nam na odnalezieniu przyczyn, wskazaniu skutków, a także zaprezentowaniu narzędzi, ułatwiających okazywanie emocji i prowadzenie dialogów. Nasz projekt został wykreowany w myśl idei, iż wszystkie uczucia są WŁAŚCIWE, a każda młoda osoba ma prawo do doświadczania ich we WŁASNYM tempie i przeżywania ich na WŁASNY sposób. Dlaczego? Bo stawiamy na samoakceptację.

Wydarzenie ma charakter międzypokoleniowy – zapraszamy nie tylko młodzież, lecz każdego, kto chciałby poszerzyć swoją świadomość w temacie budowania zdrowych relacji. Naszym głównym celem było stworzenie przestrzeni, w której wszyscy poczujemy się komfortowo i postaramy się rozwiać kiełkujące w nas wątpliwości. Dlaczego? Bo stawiamy na konfrontację.

Wstęp na wszystkie wydarzenia organizowane przez Festiwal Nowa Siła Kuratorska jest darmowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.