Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Nabór do III edycji Festiwalu Jednego Zdjęcia

Kiedy:
styczeń 5, 2021 – styczeń 19, 2021 całodniowy
2021-01-05T00:00:00-01:00
2021-01-20T00:00:00-01:00
Koszty:
Bez opłat
Kontakt:
Łazęga poznańska
Łazęga poznańska zaprasza do udziału w trzeciej edycji naszego spontanicznego wydarzenia – festiwalu, którego każdy z Was może stać się uczestnikiem i współautorem.
 
FESTIWAL JEDNEGO ZDJĘCIA!
Jak wziąć w nim udział? Nie ma tak łatwo! 😉
1. Wybierz spośród zdjęć, których zrobiłaś, zrobiłeś pewnie setki jeśli nie tysiące, TO JEDNO. To jedno? Które? To, które jest dla Ciebie najważniejsze, najbliższe Twemu sercu i oku.
2. To jedno wybrane zdjęcie “wywołaj” samodzielnie lub zrób odbitkę na papierze w zakładzie fotograficznym, fotolabie. Obowiązujący format odbitki to 15 x 21 w wersji matowej lub półmatowej.
3. Wyślij do nas do 19 stycznia zgłoszenie – imię, nazwisko, wiek oraz miniaturę zdjęcia na adres mailowy festiwal_jednego_zdjecia@wp.pl
4. Następnie przynieś między 16 a 28 stycznia TO JEDNO WYBRANE i WYWOŁANE zdjęcie do Atelier Stowarzyszenia Łazęga Poznańska przy ulicy Święty Marcin 75 (zielony pawilon w podwórzu kamienicy) z opisem na odwrocie: Imię i nazwisko autora. Zdjęcia umieścimy na ścianach galerii, wystawiając na widok publiczny podczas ekspozycji, której początek nastąpi w ostatni weekend stycznia.
TO NIE KONIEC.
5. Wasze zdjęcia będą ponumerowane, a zwiedzający wystawę będą mogli wybrać każdy swoje ulubione/ najlepsze w ich opinii zdjęcie (do pieciu zdjęć) i zagłosować na nie wrzucając kartkę z ich numerami do urny. Głosować będzie można od 31 stycznia do 15 lutego. Po zakończeniu głosowania i komisyjnym podliczeniu głosów ogłosimy wyniki i opublikujemy online trójkę wybranych przez publiczność najlepszych zdjęć oraz pięć dodatkowych wyróżnionych (z największa liczbą głosów). Na zwycięzców czekają nagrody, dla każdego uczestnika specjalny dyplom i gratulacje.
No właśnie! Kiedy ostatnio, wrzucając zdjęcia na Facebooka czy Insta, zastanawiałaś / zastnawiałeś się, które dla Ciebie jest tym, które mówi najwięcej o Tobie, o tym, co uznajesz za piękne, ciekawe, warte uwiecznienia. Które jest dla Ciebie najważniejsze…
Kiedy ostatnio “wywoływałaś” “wywoływałeś” na papierze zrobione przez siebie zdjęcie? Może już czas to zrobić i podzielić się z innymi.
Jeszcze raz:
– Waszą chęć udziału w Festiwalu zgłaszacie mailowo do 19 stycznia
– Wasze fotografie możecie przynosić po uprzednim mailowym zgłoszeniu od 16 stycznia do 28 stycznia wyłącznie w godzinach od 16:00 do 20:00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *