Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Pamiętnik Podróżnika

Kiedy:
październik 14, 2022@7:00 pm – 11:00 pm
2022-10-14T19:00:00+00:00
2022-10-14T23:00:00+00:00
Gdzie:
Galeria Zacnie
Koszty:
Bez opłat
Pamiętnik Podróżnika @ Galeria Zacnie

💎SOMEART
🌠PAMIĘTNIK PODRÓŻNIKA
___
👉🏻Someart o wystawie:
„Prace z wystawy są przedstawieniem moich zapisków z podróży – tych fizycznych, mentalnych i duchowych. To swoista eskapada od szkicownika po malarstwo, demonstrująca moją 2-letnią drogę i jej eksperymenty. Przez co i do czego ona doprowadziła. Przejście od pełnego monochromatycznego malarstwa po minimalizm na mój własny sposób. To odzwierciedlenie walki z nadmiernymi detalami i mentalnym perfekcjonizmem, ale również próby przeniesienia szkiców na duży format, w nowy, nigdy nieprezentowany sposób. To odkrywanie siebie i eksperymentowanie. Obserwacja do czego potrafi to wszystko doprowadzić, z jakimi wewnętrznymi demonami trzeba się zmierzyć, przez sekundy, minuty, czy dłuższy okres. Pamiętnik podróżnika jest przedstawieniem odkryć własnej osoby, własnego JA na przestrzeni ostatnich lat.”
___
SOMEART skupił się na szeroko pojętym malarstwie oraz wyklejaniu vlakatów. Interesuje się teorią strun i wielowymiarowością przestrzeni. Jego prace malarskie są próbą przedstawienia świata, w którym dostrzegalne są wyższe wymiary. Złoty ośmiościan to znak, którym posługuje się do przedstawiania niedostrzegalnych przez ludzi wyższych wymiarów, bryła Platońska. Sam ‘znak’ przedstawiany jest w różnych lokalizacjach. Czasami jest tylko obserwatorem, wyłącznie analizując i badając nasz odrealniony świat. Z kolei innym razem sieje zniszczenie i niepokój. Innym, długoterminowym, ulicznym projektem artysty są vlepki i vlakaty, będące zarazem przenośną, naścienną wizytówką Someart’a.
___
Prace artysty prezentowane były w takich galeriach jak: Pure Evil Gallery – Londyn, Centrum Kultury Zamek – Poznań, Microsoft Store NYC Flagship – Nowy Jork, WellHung – Londyn, Centrum Promocji Kultrury – Warszawa, Miejska Galeria Sztuki – Częstochowa
___
✅www: https://iamsomeart.com
✅IG: https://www.instagram.com/iamsomeart/
✅FB: https://www.facebook.com/iamsomeart
___
📆Wystawę klasycznie otwieramy hucznym wernisażem przy winku i zacnej atmosferze towarzyskiej. Zapraszamy do wspólnego spędzenia z nami tego wieczoru. W dzień wernisażu będziemy na Was czekać do godz. 23:00, po czym zamykamy wrota i do oglądania wystawy zapraszać Was będziemy w standardowych godzinach otwarcia Galerii Zacnie (wtorki i środy w godz. 12:00 – 18:00). W pozostałe dni zachęcamy do umówienia się indywidualnie. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego sklepu internetowego www.galeriazacnie.pl. Prace Someart’a będą dostępne do kupienia przez stronę po 16.10.
Do zobaczenia na wernisażu!
Magda & Bartek
🙋🏼‍♀️🙋🏼
Galeria Zacnie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *