Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Paradise Drum Sessions w Plaży Rataje

Kiedy:
lipiec 27, 2019@8:00 pm
2019-07-27T20:00:00+00:00
2019-07-27T20:15:00+00:00
Gdzie:
Zagro Plaża Rataje
Koszty:
Bez opłat
Kontakt:
Paradise Art
Paradise Drum Sessions w Plaży Rataje @ Zagro Plaża Rataje

Lato przynosi nam szansę na powrót do korzeni i połączenie się z naturą.
Żywioły, muzyka i dobra energia.
To miejsce dla każdego, kto chciałby spróbować swoich sił na żywo, wspólnie, bez prób, prosto z serca, w duchu niepowtarzalnego jam session.
Paradise Drum Session to wydarzenie, na którym spotkają się amatorzy i zaawansowani, muzycy, tancerze, artyści i widownia. Stwórzmy wspólnie klimat, dajmy się pobudzić muzyce płynącej z bębnów i perkusji ze wsparciem Amadou Fola Balde – Amoul Bayi Fall i innych muzyków, którzy będą służyć pomocą i wprowadzą jako główny motyw drum session tradycyjne rytmy Afryki.

Czekamy na wszystkich, którzy chcą wyjść ze strefy komfortu i udać się w ekspresyjną podróż w świat tańca, rytmu i muzyki. Zabierzcie ze sobą instrumenty, w każdym stanie (zajmiemy się nimi), i dobrą energię.

Każda sobota o 20 ! ♥

Feel Paradise, One Love!

* Na miejscu będą djembe, dostępne do wspólnego grania. Osoby zainteresowane z góry prosimy o odpowiednie użytkowanie i ostrożność. Naprawa tych instrumentów nie należy do prostych i tanich 😉

* Uczestnictwo w wydarzeniu wiąże się z wyrażeniem zgody na wykorzystanie wizerunku w materiałach promocyjnych (fotografia, film).

źródło: https://www.facebook.com/events/932892210389056/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *