Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
POZNAŃ MOTOR SHOW 2023

Kiedy:
marzec 30, 2023 – kwiecień 2, 2023 całodniowy
2023-03-30T00:00:00+00:00
2023-04-03T00:00:00+00:00
Gdzie:
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Koszty:
od 40 zł
POZNAŃ MOTOR SHOW 2023 @ Międzynarodowe Targi Poznańskie

Poznań Motor Show to najważniejsze targowe wydarzenie motoryzacyjne w Europie Środkowo-Wschodniej. Od wielu lat dostarczamy niezapomnianych emocji dziesiątkom tysięcy zwiedzających, którzy każdego roku odwiedzają Międzynarodowe Targi Poznańskie. Na zwiedzających czeka ekspozycja pokazująca motoryzację z każdej niemal strony. Samochody osobowe, sportowe, terenowe, supercars i hypercars, ciężarowe, kampery i przyczepy, motocykle wiele innych pojazdów i usług związanych z motoryzacją i mobilnością. Nowości rynkowe, pokazy i spotkania z osobistościami świata motoryzacji, to wszystko czeka na fanów motoryzacji na Międzynarodowych Targach Poznańskich od 30 marca do 2 kwietnia.

Rok 2022 był przełomowy dla targów Poznań Motor Show. Na przekór trudniej sytuacji gospodarczej i ekonomicznej, wydarzenie powróciło do kalendarza Grupy MTP. Cztery dni dostarczyły zwiedzającym wielu niezapomnianych wrażeń związanych  z bezpośrednim kontaktem z motoryzacją.

Poznań Motor Show od lat jest stałym punktem w kalendarzu imprez, organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie Dzięki wytężonej pracy wielu osób projekt urósł do rangi najważniejszego wydarzenia motoryzacyjnego, nie tylko w Polsce, ale i w tej części Europy. Podczas Poznań Motor Show przedstawiciele biznesu, administracji publicznej i fani motoryzacji mogą poznać panujące trendy rynkowe oraz porozmawiać na tematy związane z przyszłością motoryzacji, a także następującą rewolucją w świecie transportu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *