Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Poznański Jarmark Świąteczny

Kiedy:
listopad 19, 2022 – grudzień 23, 2022 całodniowy
2022-11-19T00:00:00-01:00
2022-12-24T00:00:00-01:00
Gdzie:
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Kontakt:
Poznański Jarmark Świąteczny
Poznański Jarmark Świąteczny @ Międzynarodowe Targi Poznańskie
 Poznański Jarmark Świąteczny to moc atrakcji dla dzieci i dorosłych!

Oto lista tegorocznych atrakcji:

 • Świąteczne lodowisko– to okazja do zimowej rekreacji dla całej rodziny! Klimatyczne oświetlenie, nastrojowa muzyka w tle oraz przepiękna aranżacja wprowadzą Cię w świąteczny nastrój! Na miejscu, tuż obok lodowiska, znajduje się wypożyczalnia łyżew oraz szatnia.
 • Młyńskie Koło– zobacz przepiękną panoramę Poznania prosto z Młyńskiego Koła na Międzynarodowych Targach Poznańskich! Młyńskie Koło to świetna atrakcja dla małych i dużych miłośników przygód. Będzie to wyjątkowa okazja, by z góry zobaczyć Poznański Jarmark Świąteczny w całej okazałości!
 • Karuzela Wenecka– przejażdżka na karuzeli gwarantuje niezapomnianą zabawę i wspaniałe wspomnienia – dzięki pięknym ruchomym figurom, muzyce i grze świateł, które razem tworzą magiczny, świąteczny klimat!
 • Zjazd na pontonach– zjazdy pontonowe to gwarancja wesołej zabawy i niezapomnianych wrażeń podczas każdego zjazdu na dużych dmuchanych pontonach! Będzie to świetna rozgrzewka przed pierwszymi zjazdami na zimowych, zaśnieżonych górkach!
 • Domek Świętego Mikołaja– spotkaj się ze Świętym Mikołajem w jego domku, opowiedz o swoich świątecznych marzeniach, a na koniec zróbcie sobie pamiątkowe zdjęcie! Takie spotkanie to niezapomniane przeżycie dla każdego dziecka.
 • Świąteczna Kolejka– znakomita atrakcja dla najmłodszych uczestników Poznańskiego Jarmarku Świątecznego. Wskocz do sań ciągniętych przez renifery i udaj się w podróż z niezwykłym kierowcą – Świętym Mikołajem! 
 • Mirror Cube– Mirror Cube to lustrzane przestrzenie z efektem nieskończoności, w których multimedialna gra świateł, muzyki i wyjątkowej instalacji luster przenosi nas do świata nieskończoności. Szansa odwiedzenia dwóch multimedialnych przestrzeni: “Spacer wśród gwiazd” oraz “Burza świetlna”.
 • Symulator lotu saniami Świętego Mikołaja– poczuj się jak Święty Mikołaj mknący ze swymi reniferami, by rozdać prezenty wszystkim grzecznym dzieciom! Panoramiczny obraz w saniach oraz ruchome fotele sprawiają, że uczestnicy zabawy czują się jakby naprawdę unosili się nad zimową krainą.
 • Symulator lotu samolotem– leć do Świętego Mikołaja z Radiem Eska! Zarówno dzieci, jak i dorośli, będą mogli odbyć lot do Laponii symulatorem lotu Boeing 737 lub F-18, by odwiedzić Św. Mikołaja!
 • Gadający Łoś Marcin poznaj wyjątkową maskotkę Poznańskiego Jarmarku Świątecznego! Łoś Marcin wprost ze szczytu jarmarkowej Karczmy będzie przemawiał poznańską gwarą do wszystkich gości!
 • Warsztaty świąteczne dla zorganizowanych grup– niesamowita okazja do wzięcia udziału w warsztatach „PIERNIKI” lub „BOMBKA” i stworzenia własnej, niezapomnianej pamiątki z Poznańskiego Jarmarku Świątecznego.
 • Repertuar artystyczny na scenie dla dzieci– wśród atrakcji na świątecznej scenie będą m.in.: czytanie bajek, pokazy artystyczne, przedstawienia teatralne czy odwiedziny postaci z ulubionych bajek!
Pasjonatów pysznego jedzenia zapraszamy do jarmarkowej Karczmy oraz na wyjątkowe stoiska, gdzie będzie można znaleźć nie tylko regionalne smakołyki, ale również przepiękne rękodzieło czy lokalne wyroby idealne na pierwsze świąteczne prezenty.
Dołącz do nas i poczuj świąteczny klimat na Międzynarodowych Targach Poznańskich!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *