Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Przechadzki śladami Mottego – promocja audiobooka i przewodnika

Kiedy:
luty 25, 2020@5:00 pm – 7:00 pm
2020-02-25T17:00:00-01:00
2020-02-25T19:00:00-01:00
Gdzie:
Hotel Kolegiacki
Koszty:
Bez opłat
Kontakt:
Wydawnictwo Miejskie Posnania
Przechadzki śladami Mottego - promocja audiobooka i przewodnika @ Hotel Kolegiacki

Wydawnictwo Miejskie Posnania oraz Hotel Kolegiacki zapraszają na promocję: audiobooka “Przechadzki po mieście” Marcelego Mottego w realizacji Małgorzaty Jańczak i Jana Felcyna oraz przewodnika “Śladami Marcelego Mottego” autorstwa Izabeli Wyszowskiej.

Spotkanie poprowadzi Grażyna Wrońska.
Fragmenty audiobooka przeczytają Andrzej Lajborek i Marek Klupś.

Wstęp wolny, na gości spotkania czekają egzemplarze w cenie promocyjnej.

—-
Audiobook “Przechadzki po mieście” Marcelego Mottego to ważna pozycja dla poznaniaków. Jej autor ze swadą i humorem opisuje dziewiętnastowieczny Poznań i jego mieszkańców. “Przechadzki” pierwotnie drukowane były na łamach “Dziennika Poznańskiego”, a ostatnio opublikowane w 1999 r. Tym razem przygotowaliśmy audiobook “Przechadzek po mieście” w realizacji Małgorzaty Jańczak i Jana Felcyna. 162 odcinki czytają na zmianę Andrzej Lajborek i Marek Klupś.

Dopełnieniem audiobooka jest przewodnik autorstwa Izabeli Wyszowskiej. Prowadzi on ulicami Poznania z czasów Mottego. Reprodukcje rycin, pocztówek, fotografii, niekiedy zestawione z dzisiejszymi widokami miasta mogą zachęcić do wycieczek po Poznaniu i Wielkopolsce. W treść przewodnika wpleciono fragmenty “Przechadzek” oraz innych wspomnień spisanych przez potomków Marcelego Mottego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *