Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
S_T_R_E_A_M Poznań

Kiedy:
październik 23, 2021@9:00 pm – 10:00 pm
2021-10-23T21:00:00+00:00
2021-10-23T22:00:00+00:00
Gdzie:
Wydarzenie online
Koszty:
Bez opłat
Kontakt:
Republika Sztuki Tłusta Langusta
S_T_R_E_A_M Poznań @ Wydarzenie online
Wstęp wolny, wydarzenie online na żywo, na Zoomie (prosimy o punktualność). Aby otrzymać link do spotkania, prosimy o przesłanie mejla z prośbą o dostęp na adres: tlustalangusta.pl@gmail.com.
Czym jest tytułowy strumień? Oto nurt życia, w jaki brutalnie wrzucani jesteśmy w momencie narodzin. Choć mogłoby się wydawać, że nasza egzystencjalna podróż za każdym razem przyjmuje wyjątkowy, zindywidualizowany charakter, spektakl udowadnia, że w dużej mierze powtarza ona społeczne schematy. Przystanki na naszej drodze wyglądają przecież podobnie: szkoła, rodzina, przychodnia, praca. Przewodnikiem w spektaklu jest cichy i niepozorny Gregory, szukający sprzymierzeńców po stronie publiczności, przyglądającej się zza ekranów swoich komputerów jego potyczkom z losem.
Stream to nie streaming! Teatr Usta Usta Republika, nagradzany za produkcje online, zaprasza widzów do eksperymentu badającego możliwości teatru w sieci. Przedstawienie grane jest przez aktorów na żywo, za pośrednictwem komunikatora Zoom, który daje możliwość łączności i zabawnych interakcji. Gregory niejeden raz szukać będzie Waszej pomocy. Czym zakończy się jego podróż? Pokaże Stream!
 
Reżyseria: Wojciech Wiński
Scenariusz: Ewa Kaczmarek, Wojciech Wiński
Obsada: Ewa Kaczmarek (Matka), Kinga Rybarczyk (Żona), Roman Andrzejewski (Nauczyciel), Grzegorz Ciemnoczołowski (Stream), Marcin Głowiński (Psycholog), Artur Śledzianowski (Pracodawca), Przemysław Zbroszczyk (Gregory), Dominik Złotkowski (Żołnierz).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *